,

از بین بردن بوی بد واژن به روش های طبیعی و خانگی

برای از بین بردن بوی بد واژن روش های ساده و کم هزینه زیادی هست که می توانید امتحان کنید.

هر زنی حداقل یک بار این قضیه را در زندگی خود تجربه کرده است که احساس کرده است که بوی واژن آزارش می دهد. دلایل مختلفی برای ایجاد بوی بدن واژن وجود دارد که به طور کلی از قرار زیر است:

رشد باکتری ها

عفونت های قارچی

کم آبی بدن و عدم بهداشت دستگاه تناسلی

عدم تعادل فعالیت های هورمونی

اگر هرکدام از این ها را تجربه کرده اید پس باید به دنبالش بوی واژن را هم متوجه شده باشید.اگر می خواهید در سریعترین زمان ممکن از بوی بد واژن خلاص شوید زنجفیل با چند راه حل ساده و خانگی به شما می گوید که برای از بین بردن بوی بد واژن به صورت طبیعی به چه موادی احتیاج دارید.

سرکه سفید

باید بدانید که سرکه سیب در شکستن و از بین بردن پروتئینی که باعث بوی بد واژن می شود بسیار موثر است.همچنین سرکه سفید پی اچ بدن را متناسب می کند که برای از بین بردن بوی واژن بسیار موثر است.

کافیست هر روز در یک لگن آب گرم و سرکه سفید را مخلوط کنیدو برای چند دقیقه داخل آن بنشینید می بینید که در عرض یک هفته بوی بد واژن محو می شود.

سرکه سیب

علاوه بر سرکه سفید سرکه سیب هم برای از بین بردن بوی واژن معجزه می کند.سرکه سیب یک ضد عفونی کننده قوی و موثر است که هیچ ضرری هم برای بدن ندارد.می توانید روزی دوبار با یک سرنگ تمیز سرکه سیب روی واژن بریزید و یا در لگن مخلوط آب گرم و سرکه سیب برای مدت ۲۰ دقیقه بنشینید.

سیر

شاید با شنیدن اینکه سیر باعث از بین رفتن بوی بد وا ژن می شود تعجب کنید اما جالب است بدانید که سیر با خاصیت ضد عفونی کننده قوی ای که دارد خیلی زود باکتری های موجود در واژن را که باعث بوی بد می شود از بین می برد.

سعی کنید در این مواقع از سیر زیاد در غذای خود استفاده کنید و یا روش گذاشتن سیر در واژن را پیاده کنید که در این لینک به طور کامل در مورد آن توضیح داده ایم.

به خاطر داشته باشید که اگر به دنبال یک ماده غذایی برای سلامت دستگاه تناسلی و واژن هستید ماست همان ماده خوراکی است که سرشار از باکتری لاکتوباسیلوس است که کمک می کند بوی بد واژن از بین برود.این باکتری کمک می کند بوی بد واژن خیلی زود از بین برود. بنابراین تا می توانید در این مدت ماست ساده بخورید .

روغن درخت چای

اگر یک خاصیت مهم و عمده درباره روغن درخت چای بخواهید بدانید خاصیت ضد قارچی آن است. روغن درخت چای کمک می کند خیلی زود از شر قارچ ها خلاص شوید. کافیست مقداری روغن درخت چای داخل یک لیوان آب بریزید و هم بزنید بعد یک دستمال تمیز را در این محلول خیس کنید و به محل مورد نظر بمالید روزی دو یا سه بار این کار را انجام دهید و به مدت دو هفته می بینید که بوی بد واژن و قارچ ها از بین رفته اند.

شنبلییه

شنبلیله سبزی خوش بویی است که خیلی ها جز قرمه سبزی چیز دیگری از آن نمی دانند. اما یک خاصیت مهم شنبلیله از بین بردن بوی بد واژن است.شبانه تخم شنبلیله را داخل آب بریزید باید هر روز این تخم های شنبلیله خیس خورده را بچلانید  و یک فنجان از این ترکیب آب و تخم شنبلیله بخورید. بعد از دو هفته نتیجه می گیرید.

جوش شیرین

جوش شیرین با تنظیم کردن پی اچ بدن بوی بد واژن و سلامت آن را کاملا تضمین می کند. جوش شیرین را به آب اضافه کنید و هر روز یک بار واژن را با این ترکیب بشویید.می توانید صبح ها ناشتا یک فنجان آب مخلوط شده با جوش شیرین هم میل کنید که برای آنها که مشکل معده دارند توصیه نمی شود.

زغال اخته

می دانید زغال اخته چقدر در زدودن سموم بدن مفید است؟زغال اخته باکتری های واژن را از بین می بردو در نتیجه بوی بد محو می شود. کافیست صبح ها یک لیوان زغال اخته  بخورید تا سموم بدن را دفع کنید و بوی بد واژن در عرض چند هفته از بین می رود.

این روش ها هم ساده اند و هم از خیلی از مواد شیمیایی و شوینده های قوی که احتمال حساسیت به آنها هست بهتر اند. به محض اینکه حس کردید بوی واژن تغییر کرده این روش ها را پی بگیرید تا هر چه سریعتر از شر آن خلاص شوید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *