,

از بین بردن خطوط تیره گردن و زیر بغل با یک ترکیب ساده

برای از بین بردن خطوط تیره گردن می توانید به راحتی از طبیعت استفاده کنید

خطوط تیره زیر گردن و زیربغل در اثر عوامل مختلفی ایجاد می شود مانند نور آفتاب، استفاده از اسپری و دئودورانت و اصلاح با تیغ. همچنین در اثر گذر زمان و با بالا رفتن سن این خطوط تیره تر و آزاردهنده می شوند که خوشبختانه یک ترکیب ساده به راحتی می تواند این خطوط را از بین ببرد. زنجفیل به شما یک کرم ساده دست ساز برای از بین بردن خطوط تیره گردن و زیر بغل می آموزد. این خطوط تیره در بیماران دیابتی و افراد چاق خیلی بیشتر اتفاق می افتد. حتی مصرف برخی داروهای هورمونی در دراز مدت باعث ایجاد این لکه های تیره می شود. هرچند در فروشگاهها داروهای مختلفی برای از بین بردن خطوط تیره به ویژه گردن تبلیغ میشود که معمولا خیلی ها با صرف هزینه نتیجه مطلوبی هم نمیگیرند.

آنچه که شما باید در مورد درمان های خانگی و ارزان باید به خاطر داشته باشید این است که به طبیعت اعتماد کنید. داروهای طبیعی هیچ آسیبی به بدن نمی زند و اگر به آنها اعتماد کنیم نتیجه بسیار مطلوبی می گیریم که در هیچ کدام از مواد شیمیایی این کرم ها و لوسیون ها یافت نمی شود. با این کرم دست ساز دیگر لازم نیست که بدن خود را و تیرگی گردن را با لباسهای یقه دار بپوشانید.

آنچه که برای این کرم روشن کننده گردن و زیر بغل احتیاج دارید از قرار زیر است:

یک قاشق غذاخوری زیتون

یک قاشق غذاخوری نمک

یک قاشق غذاخوری جوش شیرین

این مواد را با هم ترکیب کنید تا یک خمیر نرم درست شود. این خمیر را روی گردن یا زیر بغل یا حتی کشاله ران که تیره شده است بزنید و به مدت ۲۰ دقیقه صبر کنید تا تاثیر معجزه آسای آن را ببینید. یک راه دیگر این است که خاک رس سفید  یا گل رس آرایش لیمو ترش و شیر را مخلوط کنید و به همین ترتیب استفاده کنید. این مواد را داخل ظرف هم بزنید یک خمیر درست کنید و به مد ۲۰ دقیقه روی گردن و نواحی مختلف بمالید.

این ترکیب را سه بار در هفته استفاده کنید.

در کنار این خمیر سفید کننده پوست آب زیاد بنوشید و ویتامین E همیشه بخورید.

نمکی که استفاده می کنید نمک خالص دریایی باشد

در کنار این مواد روغن نارگیل که به روش کمپرس سرد تهیه شده است را به مواد اضافه کنید نتیجه خیلی مطلوبتری خواهید گرفت.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *