,

از بین بردن لکه های پیری و قهوه ای به یک روش معجزه آسا

پیر شدن تغییرات زیادی در بدن انسان به وجود می‌آورد هم در درون و هم در بیرون بدن. متابولیسم بدن را کم می‌کند موها و ناخن ها شکننده تر می‌شوند  حافظه مثل سابق کار نمیکنند با همه اینها آنچه که در ظاهر و روی پوستمان ایجاد می‌شود برای ما دردناکتر است چون هر روز به چشم می‌بینیم که داریم پیر می‌شویم.

یکی از اولین نشانه های پیر شدن ایجاد شدن  لکه های قهوه ای روی پوست است. این دایره های قهوه ای روی پوست به لکه های پیری معروف اند. معمولا در قسمتهایی از بدن ایجاد می‌شود که در معرض نور آفتاب قرار دارد مثل صورت و دست ها. هرچند این لکه های پیری بی خطر هستند و هیچ عارضه ای خاصی محسوب نمی‌شود اما این روزها خانم های زیادی را روانه کلینیک های زیبایی کرده است تا به روش های مختلفی مثل لیزر و دستگاه های زیبایی آنها را از بین ببرند و صد البته هزینه های زیادی هم در بر خواهد داشت.

یک مشکل این لکه های پیری این است که به این راحتی ها از بین نمی‌روند.حتی درمانهای گران زیبایی هم آنها را به طور کامل از بین نمی برند. هرچند همه انتظار دارند که پوستشان مثل روزهای جوانی شود. اما طبق نظر دکتر دوگ ویلن نویسنده کتاب Quantum Paleo and a natural medicine practitioner لکه های پیری می‌توانند به وسیله تنها دو ماده طبیعی از بین بروند.

به روش دکتر دوگ ویلن، تنها با سرکه سیب و آب پیاز می‌توانید به راحتی و به مرور زمان لکه های پیری روی دست و صورت را از بین ببرید. یک پیاز تازه را نصف کنید و یا رنده کنید و یا در مخلوط کن بریزید بعد با نصف فنجان سرکه سیب در مخلوط کن بریزید و خوب هم بزنید . بعد با یک چوب پنبه این مخلوط را روی لکه های پیری بمالید این کار را روزی یک بار انجام دهید و بعد از یک ماه نتیجه آن را ببینید.

می‌توانید این ترکیب را برای هر روز تازه درست کنید می‌توانید برای دو یا سه روز درست کنید و در یخچال بگذارید به شرطی که ظرفی که استفاده می‌کنید به هیچ وجه هوا واردش نشود زیرا آب پیاز زود تبخیر می‌شود و خاصیت خود را از دست می‌دهد.

این یک روش بسیار بی ضرر و بسیار موثر است که که هیچ هزینه ای برای شما ندارد بعد از یک ماه به خوبی نتیجه می‌گیرد. این کار را برای عزیزانتان و مادر و یا مادربزرگ انجام دهید و به ما بگویید که چقدر موثر بوده است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *