از بین بردن موی زائد با جوش شیرین

از بین بردن موی زائد با جوش شیرین احتمالا آسانترین کار ممکن برای داشتن پوستی صاف و سفید وبی مو است حتما امتحان کنید.

می‌خواهید موهای زائد را از بین ببرید و در عین حال آن قسمت بدن را سفید و نرم کنید.  ما به شما در زنجفیل راههای زیادی برای از بین بردن موهای زائد بدن معرفی کرده ایم اما این روش از ساده ترین، کم خرج ترین و موثر ترین راههای از بین بردن موهای زائد بدن در خانه است.

مواد مورد نیاز

یک قاشق غذاخوری جوش شیرین

یک فنجان (۲۵۰ میلی لیتر) آب جوش

اصلا کار سختی نیست آب را بجوشانید و جوش شیرین را به آن اضافه کنید و هم بزنید. بگذارید کمی خنک شود یک پارچه کتان یا پنبه بردارید و داخل ترکیب خیس کنید و آب اضافه را بچلانید و آن را روی هر قسمت بدن که می‌خواهید موی زائدش را کم کنید بکشید به ویژه در قسمت کشاله ران که باعث سفید کردن آن ناحیه هم می‌شود پارچه یا پنبه آغشته به آب و جوش شیرین را روی آن قسمت بدن بگذ ارید و شبانه رویش را چسب بزنید تا صبح باقی بماند. صبح با آب ولرم بشویید و از روغن های چرب کننده یا لوسیون برای نرم کردن استفاده کنید برای اینکه بهترین نتیجه را بگیرید هفته ای ۳ بار این کار را انجام دهید. به زودی می‌بینید که از شر موهای زائد خلاص شده اید و تیرگی پوست هم از بین رفته است.

13 پاسخ
 1. محمد
  محمد says:

  ببخشید من قسمته آخرشو نفهمیدم.مثلا من اگه بخوام اینو رو دستام بزنم باید اندازه دستم پارچه بردارم خیس کنم ببندم؟یا که محلولو زدم بشورم؟
  ممنون میشم اگه جواب بدی.

  پاسخ
 2. محمد
  محمد says:

  ببخشید من قسمته آخرشو نفهمیدم.مثلا من اگه بخوام اینو رو دستام بزنم باید اندازه دستم پارچه بردارم خیس کنم ببندم؟یا که محلولو زدم بشورم؟
  ممنون میشم اگه جواب بدی.

  پاسخ
 3. ناشناس
  ناشناس says:

  سلام من یه چیزو نمیدونم.موهای بدنمون رو بزنیم بعد اینارو استفاده کنیم یا بذاریم بمونن بعد اینارو بزنیم.چون یه جا خوندم مثلا زرد چوبه رو بهتره بعد از اینکه کل موی صورت رو ورداشتیم بزنیم یعنی بعد اصلاح یه جاهم نوشته بودن که نزنیم و همینطوری بمالیم تا رو موها هم تاثیر بذارن.این مشکل منه

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *