,

از بین بردن کک و مک به روش طبیعی و ساده

برای از بین بردن کک و مک به روش طبیعی اصلا احتیاج به مواد گران قیمت ندارید تنها صبر و اعتماد به این دستور کافیست که از شر لکه های قهوه ای خلاص شوید

به جای استفاده از داروهای گران زیبایی برای از بین بردن کک و  مک ها می‌توانید خودتان به صورت طبیعی با مواد طبیعی دست به کار شوید. این بار در زنجفیل با روش طبیعی از بین بردن کک و مک آشنا میشوید. معجزه این ماسک با جعفری شما را از شر کک و مک و لکه های قهوه ای خلاص می‌کند.

قسمت هایی از صورت و بدن که بیشتر در مواجه به آفتاب هستند دچار کک و مک و لکه های قهوه ای می‌شوند. بالا رفتن سن نیز در این مورد بی تاثیر نیست بنابراین بهترین کار این است که به این ترکیب اعتماد کنید و نتیجه آن را ببینید.

از بین بردن کک و مک به روش طبیعی

مواد لازم برای از بین بردن کک ومک

یک لیتر آب لیمو (صد البته طبیعی)

دو قاشق غذاخوری جعفری خرد شده

۱۵۰ میلی لیتر آب مقطر

۵۰ میلی لیتر الکل ۷۰ درصد

طرز تهیه

جعفری های تازه خرد شده را داخل آب مقطر و الکل بریزید و خوب هم بزنید مواد را داخل شیشه مربا که ریختید روی آن را کامل بپوشانید و تا صبح بگذارید به حال خودش بماند. روز بعد مواد را فشار دهید تا مایعش کامل گرفته شود بعد آب لیمو را اضافه کنید و مواد را در یک شیشه استریلیزه شده و تمیز بریزید و در جای خشک و خنک و تاریک نگه دارید .

هر روز صبح روی صورت تمیز پنبه را به این مایع آغشته کنید و روی کک و مک ها بزنید. بعد از مدتی خودتان متوجه تاثیر آن خواهید شد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *