,

اسکلت های عجیب و غریب در زیرزمین یک یتیم خانه

در سال ۲۰۰۶ یک زیرزمین مهر وموم شده در زیرزمین یک یتیم خانه کشف شد در داخل آن صدها صندوقچه و جعبه هایی مملو از مصنوعات ترسناک و وحشتناک و نوشته ها و خاطرات روزانه کابوس وار و هراسناک بود.

این اشیا از انواع مختلف ترسناک تا چندش آور و مشمئز کننده هستند که می‌توانید در این عکس‌ها ببینید. اما کسانی که آنجا حضور دادند و آنجا را کشف کردند هشدار دادند که فضا و اشیا واقعا هراسناک هستند و این زیر زمین متروکه و ترسناک هم اکنون به مجموعه ترسناک مرلین Merrylin Cryptid Collection معروف است.

مرلین نام مردی است که این مجموعه را ساخته است مرلین یک جانوارشناس و زیست شناس و باستان شناس با نام کامل توماس تئودور مرلین است. در سال ۱۷۸۲ این باستان و جانور شناس ثروتمند زندگی اش را صرف مطالعه و بررسی حیوانات و موجودات عجیب و غریب و صد البته ترسناک کرد. آیا این اسکلت ها واقعی هستند یا ساختگی هستند در آغاز برای کسانی که این زیر زمین را کشف کردند قابل باور نبود که این ها غیر واقعی باشند هرچند بعدها کاشف به عمل آمد که این ها ساخته دست مجسمه ساز، نویسنده و هنرمندی  حرفه ای و معروف به نام الکس سی اف است که در این وب سایت می‌توانید بیشتر در باره او بخوانیدو بدانید.

مجموعه ترسناک مریلین  اسکلت عجیب و غریب

موجودات عجیب غریب

صندوقچه وحشتناک

موجودات ترسناک تخیلی

اسکلت های عجیب

اسکلت موجودات عجیب غریب

اسکلت های عجیب و ترسناک

اسکلت موجودات تخیلی

صندوقچه ترسناک

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *