,

افزایش عمر گلهای تازه با اسپری مو!

تازه نگه داشتن گلها با اسپری مو

نگران پژمرده وکهنه شدن گلها تا روز مهمانی تان نباشید. در هر حال راههای زیادی برای تازه نگهداشتن گلها در گلدان وخانه وجود دارد ( این لینک را بخوانید) اما در این مطلب به یک کار ساده اشاره می‌کنیم که شاید کمتر شنیده باشید. اما این یک کار ساده میتوانید به راحتی به افزایش عمر گلهای تازه کمک کنید.

اسپری مو یا تافت مو

بله با اسپری مو می توانید گلهای باغچه را تازه و سرحال نگه دارید و در واقع عمر بیشتری به آنها بدهید. اسپری مو به گلها کمک می‌کند که چند روز بیشتر همچنان زیبا بمانند.  این یک روش فوری برای کسانی هست که می‌خواهند گلها را تا روز مهمانی زیبا نگه دارند.

به روش زیر عمل کنید

  • گلها را از گلدان خارج کنید و انتهای آنها را با قیچی باغبانی ببرید.

افزایش عمر گلهای تازه با اسپری مو

  • اسپری را با فاصله از گلها بزنید. در حالی که اسپری میزنید آن را تکان ندهید که فشار هوا و اسپری گلبرگها را از بین ببرد.

افزایش عمر گلهای تازه با اسپری مو

  • دسته گل را به صورت برعکس در یک جایی که تهویه هوا به خوبی انجام می‌شود و هوایش و خنک و البته بدون نور است برای مدتی نگه دارید تا اسپری خشک شود و باعث می‌شود رنگ و ظاهر گلها ثابت بماند.

افزایش عمر گلهای تازه با اسپری مو

  • وقتی اسپری روی گلها خشک شد گلها را به گلدان برگردانید. با وجود اینکه گلها خشک شده اند هر روز یک بار این کار را بکنید تا گلها ظاهر و رنگ زیبایشان را تا چند روز داشته باشند.

با تافت مو عمر گلهای تازه را زیاد کنید

به این روش ساده می‌توانید تنها با اسپری مو گلها را چند روز زیبا و تازه نگه دارید و برای آن روز مهم فضای خانه را آنطور که دوست دارید آماده کنید.

لینک اصلی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *