انزال در خواب با زندگی جنسی مردها چه ارتباطی دارد؟

آیا این سوال برای شما هم پیش آمده که ارتباط انزال در خواب با زندگی جنسی مردها چه می تواند باشد در راستای این سوال یک سوال دیگر پیش می آید:

سوال اساسی در واقع این است که آیا این خوابهای خیس آقایان به این معنی است که آنها در بیداری به طور کامل به ارگاسم نمی‌رسند؟

در راستای این موضوع در زنجفیل مطالبی خوانده اید مانند تاثیر خوابیدن روی شم در خواب های خیس مردان.

سوال خوبی است که احتمالا ذهن خانم ها را بیشتر از آقایان مشغول می‌کنند وقتی متوجه می‌شوند که همسرشان در خواب به ارگاسم رسیده است اولین چیزی که به سراغش می آید این است که نکند من به اندازه کافی خوب نبوده ام یا همسرم از رابطه جنسی ما ناراضی است.

در سال ۲۰۱۴ یک تحقیق جالب در این مورد انجام شد مردهایی که در این آزمایش شرکت کردند اعلام کردند کسانی که در طول روز در بیداری انزال داشته اند خیلی کم احتمال اینکه در خواب این اتفاق برایشان بیافتد هست. هرچند این انزال ربطی ندارد به اینکه در اثر رابطه جنسی باشد یا خود ارضایی اما مردانی که در روز انزال داشته اند کمتر در خواب دچار انزال می‌شوند.

در واقع خواب های خیس برای مردانی است که روزها و در بیداری دچار انزال نشده اند.

هر چند تعداد خواب های خیس مردها تنها به تعداد دفعات انزال آنها در بیداری مربوط نیست بلکه سن نیز تاثیر مستقیم دارد. زیرا پسرهای جوان و کم سن بیشتر از مردان بالغ این دو را با هم تجربه می‌کنند.

خواب های خیس مردان نشانه ای از عملکرد هورمون های آنها نیز هست. برای مثال طبق آزمایشات انجام شده در سال  ۲۰۱۱ و نتایج چاپ شده پسرهایی که هورمون های جنسی کمتری ترشح می‌کنند به محض اینکه قرصهای مکمل تستوسترون را مصرف می‌کنند خوابهای خیسشان کاملا محسوس افزایش می‌یابد.

بنابراین در راستای سوال اول که پرسیده شد باید بگوییم بله. خوابهای شبانه و انزال های شبانه مردها به طور مستقیم به رفتارهای جنسی آنها در بیداری مربوط است اما عوامل تاثیر گذار دیگری هم جز انزال در طول روز و بیداری وجود دارد.

اما نکته ای که باید یادآور شویم این است که تنها مردها نیستند که انزال شبانه دارند زن ها هم معمولا دچار انزال شبانه می‌شوند که در باره آن در زنجفیل خواهید خواند.

 

 

4 پاسخ

تعقیب

  1. […] هرآنچه احتمالا تابه حال شنیده‌اید، خوردن غذا قبل از خواب می‌تواند مفید باشد، حتی اگه شما در دوران یک رژیم لاغری […]

  2. […] انزال در خواب با زندگی جنسی مردها چه ارتباطی دارد؟ – … […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *