,

انگشتان دست مردان چه چیزی راجع به تمایلات جنسیشان می‌گویند؟

 

نگاهی به انگشتان دست راستتان بیندازید. انگشت حلقه و ازدواج شما از انگشت اشاره بلندتر است یا کوتاهتر؟

دانشمندان انگلیسی به این نتیجه رسیدند که اگر انگشت ازدواج بلندتر باشد به این مفهوم است که فرد در روابط جنسی به دنبال تنوع است و دوست دارد که شریک‌های جنسی خود را تغییر دهد.

در مقابل اگر دو انگشت  حلقه و اشاره با هم برابر باشد نشان‌دهنده این است که شما به دنبال روابط درازمدت هستید و تمایلی به تنوع جنسی ندارید.

و اما دلیل این نتیجه‌گیری چیست؟ انگشت حلقه بلند به‌این مفهوم است که شما در رحم مادرتان میزان بیستری هورمون تستوسترون دریافت کرده‌اید. و در معرض این میزان تستوسترون قرار گرفتن باعث به وجود آمدن تمایلات جنسی و یا واضح‌تر بی‌بندو‌باری جنسی می‌شود. محققان انگلیسی می‌گویند این تنها نشانه جالب و عجیب نیست و از این موارد زیاد در بدن وجود دارد.

مسئله مهم این است که این نشانه‌ها تنها دلایل برای رفتارهای اخلاقی ما و اطرافیان ما نیست و عوامل مهمی مثل فرهنگ، روابط شخصی انسانها و علایق تاثیر بسیار بیشتری روی شخصیت و تمایلات آدمها دارد.

در یک گروه مردان و زنان محققان تمایلات تنوع جنسی آنها را بررسی کردند و نتایج به این قرار بود که در گروه مردان نسبت کسانی که تمایل به تنوع جنسی داشتند ۵۷ درصد به ۴۳ درصد بود و در گروه زنان این نتیجه کاملا برعکس بود. بنابراین این آمار این نظر که غالب مردان به دنبال روابط متنوع و زیاد هستند به طور علمی و دقیق ثابت نشده است و تمامی تحقیقات نشان ‌می‌دهد که زنان و مردان در تمایلات تنوع‌طلبانه‌اشان خیلی با هم فرق نمی‌کنند.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *