,

بخششی از جنس مادرانه، رفتار این مادر با قاتل دخترش در دادگاه همه را شگفت زده کرد!

 

دختر نوجوان این زن ادی گازمن دهسوس در اتوبوس مدرسه‌اش توسط هم‌کلاسی‌اش کشته شد. دو سال بعد این مادر با قاتل دخترش در دادگاه روبه‌رو شد و کاری کرد که همه شگفت زده شدند. او قاتل دخترش را به گرمی در آغوش گرفت و از صمیم قلبش او را بخشید. به جای اینکه آن نوجوان را به خاطر اشتباه وحشتناکش به  زندان بیاندازد تا بقیه عمرش  تباه شود او را در آغوش کشید و جوانی و زندگی‌اش را به او بخشید.

آغوش ادی گازمن هسوس

تمام حاضران از این رفتار او شکه شدند و هیچ کس انتظار این کار را نداشت. مادر مقتول در آغاز اشد مجازات را خواستار بود اما در روز دادگاه، هنگامی که با قاتل دخترش روبه‌رو شد نه تنها او را بخشید بلکه او را در آغوش گرفت تا همکلاسی دخترش باقی عمرش را در عذاب وجدان زندگی نکند. حتی قاضی دادگاه اعلام کرد که به شدت تحت تاثیر  بخشش بزرگوارانه این مادر قرار گرفته است. دیدن این لحظه ناب انسانی قلب هر کسی را تکان می‌دهد.

بخشش ادی گازمن هسوس

تمام داستان این بود که نوجوان ۱۵ ساله به نام جوردن هاورد در شب قبل از جشن شکرگذاری در سال ۲۰۱۲ در میامی آمریکا اسلحه ناپدری‌اش را برای شیطنت با سرویس مدرسه می‌آورد. او به زمین شلیک می‌کند و چون اتفاقی نمی‌افتد فکر می‌کند اسلحه خالی است برای شوخی به سمت دوست خود دختر نوجوان ۱۳ ساله میگیرد و این بار که ماشه را می‌کشد اسلحه شلیک می‌کند و دختر می‌میرد. جوردن خودش را معرفی می‌کند و به قتل غیرعمدش اعتراف می‌کند.

دختر کشته شده ادی گازمن هسوس

ادی گازمن دهسوس مادر این دختر نوجوان در مصاحبه‌اش می‌گوید” دخترم می‌توانست اینجا باشد و به من بگوید مامان او را ببخش” او قاتل دخترش را می‌بخشد چون فکر می‌کند که اینگونه در آرامش خواهد بود همانطور که دخترش در آرامش است. او معتقد بود که با تباه کردن زندگی هاورد دخترش برنمی‌گردد ولی با بخشش او روح دخترش آرام می‌گیرد.

او  تمام بدنش در دادگاه می‌لرزید و نمی‌توانست صحبت کند تنها کاری که کرد قاتل را مانند فرزند خودش در آغوش کشید.

حتی تصور اینکه در این شرایط قرار بگیریم هم وحشتناک است اما بخششی به  این بزرگی قلب بزرگی می خواهد. شما چه فکر می‌کنید؟

لینک اصلی

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *