,

برونشیت را با یک ترکیب ساده و خانگی درمان کنید

برونشیت التهاب و و تورم و یا عفونت لوله‌های برونش در ریه ها است. برونشیت به صورت حاد و مزمن وجود دارد و معمولا به خاطر وجود ویروس و باکتری ایجاد می‌شود که با سرفه‌های شدید و خلط و درد قفسه سینه و تب همراه است. در فصل سرما این بیماری شیوع بیشتری دارد و علاوه بر درمان‌های خانگی معمول مانند زنجبیل، سیر، زردچوبه، اکالیپتوس و دیگر داروهای خانگی خاصیت ضدالتهاب دارند که در همه جا توصیه می‌شود یک ترکیب ویژه و موثر وجود دارد که شاید کمتر کسی بداند با وجود اینکه کمتر کسی آن را می‌شناسد تاثیر آن بسیار زیاد است.

اگر به دنبال یک درمان مفید و قطعی برای بیماری برونشیت هستید حتما این راه را امتحان کنید.

درمان خانگی و نهایی برونشیت

این ترکیب به خصوص برای کودکان بسیار مفید و موثر است و علاوه بر اینکه یک خوردنی خوشمزه و مغذی است و مطمئنا کودکان مزه آن را دوست دارند بلکه برای بزرگسال‌ها هم مفید و درمانبخش است.  این ترکیب برای درمان گلودرد و سرفه‌های شبانه نیز بسیار توصیه می شود.

دستور زیر را اجرا کنید تا از شر برونشیت خلاص شوید:

۲ عدد موز متوسط ( موز رسیده و خالدار بهتر است)

۴۰۰ میلی‌لیتر آب جوش

۲ قاشق غذاخوری عسل( عسل وقتی با آب جوش مخلوط می‌شود خواص خود را از دست می‌دهد، بنابراین باید بگذارید آب کمی ولرم شود و یا به جای آن از شکر استفاده کنید)

طرز تهیه:

موزها را با چنگال له کنید اگر از شکر استفاده می کنید شکر را در این مرحله اضافه کنید و خوب هم بزنید. ترکیب را توی آب جوش بریزید و بگذارید ۳۰ دقیقه بماند اگر می خواهید از عسل استفاده کنید بگذارید وفتی ترکیب خنکتر شد عسل را در این مرحله اضافه کنید. داروی برونشیت شما آماده است روزی ۴ بار آن را بخورید و یا به کودکتان بدهید.  می‌توانید ترکیب را در ظرفی در یخچال بگذارید و هر بار قبل از خوردن گرمش کنید. اما بهتر است همیشه دارو خانگی را تازه مصرف کنید.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *