تاثیر قرص آسپرین روی موها، با این قرص زیبایی موهایتان را بازگردانید

تاثیر قرص آسپرین روی موها افسانه نیست موهایی زیبا و نرم و لطیف با قرص آسپرین خواهید داشت

تا به حال چه ماسک ها و شامپوها و داروهایی برای زیبایی موهایتان استفاده کرده اید؟ همه ماسک های خانگی و داروهای گیاهی تاثیرات خاص خودشان را روی موها دارند. اما تا به حال راجع به آسپرین و تاثیر آن در زیبایی موهایتان شنیده اید؟ اگر موهای چرب و شوره دار دارید حتما این دستور را پیروی کنید.

آسپرین قرصی است که تقریبا همه در خانه هایشان دارند.آسپرین چربی زیاد مو را از بین می برد. موها را براق و نرم و بسیار زیبا می کند. زنان زیادی با این دستور و استفاده از آسپرین از شر شوره سر خلاص شده اند. آسپرین تاثیری روی ریشه مو نمی‌گذارد بیشترین تاثیر آن در ظاهر و زیبایی مو است و با اولین بار استفاده به وضوح دیده می شود.

طرز استفاده آسپرین بسیار ساده است. ۳ تا ۴ عدد آسپرین را بر اساس بلندی مو له کنید و با کمی شامپو که روزانه مصرف می‌کنید مخلوط کنید و موها را با آن بشویید. بگذارید آسپرین ها تا ۵ دقیقه روی موها بماند و مو را ماساژ دهید.بعد موها را آب کشی کنید. از تاثیر آن شگفت زده می‌شوید. برای اینکه به نتیجه عالی برسید کافیست هفته ای یک بار موهای خود را با این قرص شستشو دهید از زیبایی و نرمی و لطافت موهایتان هیجان زده خواهید شد.

2 پاسخ
 1. نیلی خانوم
  نیلی خانوم says:

  من سرم خیلییییییییییی شوره میزد
  حتی شامپوهای قوی ضدشوره رو کمک نمیکرد
  یه بسته آسپرین رو تو یه شامپو کوبیدم و مخلوط کردم
  اثر معجزه آسا روی شوره سر و نرمی موهام داشت
  حتما امتحان کنید

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *