ترکیب رنگهای لباس با الگوهای ساده رنگ برای تابستان

خیلی‌ها با ترکیب کردن رنگ‌ها و ست  کردن آنها مشکل دارند دغدغه روزانه بعضی‌ها پوشیدن لباسهایی است که رنگ‌هایش به هم بیایند. صد البته پوشیدن لباسهایی که ترکیب رنگش اصولی و کامل است هزاران برابر به جذابیت شما می‌افزاید. اگر دنبال یک مجموعه ترکیب رنگ فوق‌العاده برای آگاهی بیشتر از زیبایی رنگ‌ها هستید این طبقه ‌بندی رنگ‌های ست شده را ببینید و به کمک این الگوی ساده ترکیب رنگ، لباس‌های خود را با هم ست کنید و در این تابستان  با لباس‌های متفاوت و ترکیب رنگ متفاوت از هر تابستان دیگری زیباتر باشید.

  • رنگ‌های خنثی

رنگ های خنثی

رنگ‌های خنثی با هر رنگی ترکیب می‌شوند و می‌توان از آنها در هر فصلی استفاده کرد هم خودشان به تنهایی زیبایند هم با ترکیب کردنشان ست رنگی خاص و زیبا خواهید داشت.

  • رنگ‌های ملایم مات

رنگهای ملایم مات

رنگ‌های کم‌رنگ ومات چهره شما را لطیف و نافذ می‌کند. این رنگ‌ها با رنگ‌های طبیعی و تیره‌تر هم ترکیب می‌شوند و برای تابستان امسال این  ترکیب رنگ‌های ملایم را امتحان کنید.

  • رنگ‌های متعادل

رنگهای متعادل

این رنگ‌ها را با سفید  و یا خاکستری روشن ترکیب کنید.

  • رنگ‌های براق

رنگهای براق

این رنگ‌ها بیشتر در لباس‌های زنانه زیبا و جذاب هستند. اما در تابستان آقایان هم می‌توانند ظاهری متفاوت و جذاب با این ترکیب رنگ‌ها داشته باشند.

  • رنگ‌های ناهماهنگ

رنگهای ناهماهنگ

 

اگر می‌خواهید با رنگ‌های متضاد نا هماهنگ لباس بپوشید تاظاهری  متفاوت و خاص داشته باشید این ترکیب رنگ را امتحان کنید. در تابستان این رنگها جلوه خاصی زیر نور آفتاب دارند.

  • رنگ‌های تیره

رنگهای تیره

رنگ‌های تیره در فصل سرما بیشتر مرسوم و متداولند. اگر می‌خواهید در تابستان از رنگ‌های تیره استفاده کنید حتما آنها را با تن طبیعی مثل فیلی، آبی نفتی، خاکی ترکیب کنید.

بر اساس مدل های ترکیب رنگ بالا شما یک الگوی راحت برای ترکیب و انتخاب رنگ لباس های خودتان دارید. اما برای تابستان  رنگ‌های وحشی و جیغ را به کار ببرید.  در تابستان رنگ های لیمویی و زرد، سبز پسته‌ای، عاجی، یاسی، صورتی سیر و سرخابی  فوق العاده اند این ها همان‌هایی هستند که باید در نور آفتاب بدرخشند.  اما یادتان باشد رنگ های جیغ با همه جذابیتشان خیلی زود دل آدم را می‌زنند و ممکن است خیلی‌ها در لباس‌هایی با رنگ‌های جیغ راحت نباشند در خرید آنها احتیاط کنید.

وقتی حرف خرید کفش به میان می‌آید همه به دنبال گزینه‌های تیره هستند تا بتوانند در محیط کار راحت بپوشند اما در تابستان صندل‌های رنگی و یا کفشهای خنک تابستانی رنگی را در نظر بگیرید رنگهایی مثل قهوه‌ای روشن و سفید. حتی پوشیدن کفشهای رنگی و طرح‌دار پارچه‌ای حال شما را در تابستان بهتر می‌کند. بنابراین سعی کنید در کفشهای تابستانی دیگر رنگ مشکی و قهوه‌ای سوخته را فراموش کنید.

رنگ‌های مات و بی‌حال صورتی کم‌رنگ و آبی و سبز کم‌حال برای مانتو و روپوش و تاپ در کنار شلوار جین‌های خنک و یا شلوارهای پارچه‌ای خنک رنگی برای خانم‌ها رنگ‌های متداول تابستانه‌اند. آقایان با تی‌شرت‌های نخی با رنگ‌های کمی طبیعی‌تر در تابستان جذابترند. یادتان باشد از پوشیدن رنگهای متضاد نترسید این کار  شما را هم زیباتر و هم متفاوت‌تر می کند. ترکیب رنگهای بالا را می‌توانید در ست کرد لباس‌های تابستانی‌اتان استفاده کنید و به خودتان جرات و جسارت پوشیدن رنگ‌های متنوع و شاد بدهید و با پوشیدن لباس‌های شاد و رنگی تابستان خود را شادتر و دوست‌داشتنی‌تر کنید.

لینک اصلی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *