جایگزین شیمی درمانی در درمان سرطان، لیموی یخ زده است

اگر میخواهید بدانید که جایگزین شیمی درمانی در درمان سرطان چیست حتما این مقاله را بخوانید

ما معمولا به لیمو ترش به چشم یک طعم دهنده در آشپزی نگاه می‌کنیم که قرن‌هاست طرفداران خودش را دارد. اما جالب است بدانید که لیمو برای از بین بردن سلولهای سرطانی و تومورهای بدخیم و صدالبته بسیاری بیماریهای دیگر معجزه می‌کند. لیمو سرشار از آنتی اکسیدان است. لیمو عملکرد کبد و کلیه ها را تقویت می‌کند، بدن را به خوبی سم زدایی می کند باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود و میزان رادیکال های آزاد  را در بدن کاهش می‌دهد. مطمئن باشید که تمام این موارد از نظر علمی ثابت شده اند.

احتمالا همه شما این نکات را جایی شنیده بودید اما شاید کمتر کسی در مورد خواص پوست لیمو شنیده باشد اینکه پوست لیمو که خیلی ها آن را دور می‌ریزند. پوست لیمو علاوه بر آنتی اکسیدان دارای روغن‌هایی است که برای از بین بردن تومور و سرطان های بدخیم بسیار مفید و سودمند است.

بسیاری از میکروارگانیسم ها که باعث عفونت و بیماری می‌شوند با مصرف لیمو کاهش می‌یابد.  بسیاری از کرم‌ها و انگل‌ها که باعث بیماری های عفونی و ناراحتی‌های عصبی می شوند نیز با مصرف لیمو از بین می روند.

مطالعات اخیر نشان داده است که لیمو می‌تواند خیلی مفید تر از شیمی درمانی عمل کند و سلول‌های سرطان زا را به خوبی از بین می‌برد. مهم تر اینکه عوارض و  سختی‌های وحشتناک شیمی درمان را هم ندارد. محیط بدن در برابر خاصیت قلیایی لیمو تغییر شایانی می‌کند و در برابرگسترش سرطان مقاوم می‌شود.لیموناد طبیعی با توجه به ۲۰ تحقیق علمی معتبر نشان داده است که در درمان سرطان شایع سینه بسیار مفید است.

اسید سیتریک طبق نظر متخصصین ده هزار برابر موثرتر از آدریامایسین مورد استفاده در شیمی درمانی موثر تر است و برخلاق شیمی درمانی لیمو درمانی سلولهای سالم را از بین نمی‌برد و حتی آنها را سالم و سرحالتر می کند.باید بدانید که لیمو درمانی برای بیماری های زیر بسیار مفید است:

سرطان پانکراس

سرطان روده بزرگ

سرطان کبد

سرطان پروستات

نوروبلاستوم

سرطان خون

سرطان سینه

در مورد لیمو و خواص آن  نمی خواهیم بیشتر از این حرفی بزنیم اما برای اینکه از پوست این میوه معجزه آسا برای درمان بیماری های بدخیم استفاده کنید برای شما یک دستور ساده و فوق العاده داریم. از آنجا که پزشکان و متخصصین توصیه می‌کنند قبل از استفاده از لیمو آن را یخ زده کنند این دستور تهیه را پیشنهاد می‌کنند.

قبل از هر چیزی باید بدانید که چطور پوست لیمو را تمیز کنید تا در اثر سموم شیمایی تاثیر عکس نگیرید. پوست لیمو را با آب لیمو و جوش شیرین و یا سرکه سیب پاک کنید و بعد لیمو را داخل فریزر بگذارید. بعد از اینکه لیمو یخ زد آن را با پوست و پالپش رنده کنید. این پودر را در بسیاری از نوشیدنی ها و غذاها می‌توانید استفاده کنید.

لازم است بدانید که آب لیمو هم سرشار از خاصیت است اما وقتی پای درمان سرطان و تومور به پیش می‌آید پوست لیمو قدرتمند عمل می‌کند.

این دستور ساده تا ۵۰ درصد در درمان سرطان تاثیر گذار است. این نتیجه سازمان تحقیقات صنعتی علمی استرالیا  Australian  Commonwealth Scientific and Industrial Research Organization است. برای اینکه نتیجه مطلوب را بگیرید باید در طبق دستور متخصصین در هفته حداقل ۱۵۰ گرم لیمو مصرف کنید.

برای همه عزیزانی که دچار سرطان‌های بالا شده اند توصیه می کنیم که اگر به دنبال جایگزین شیمی درمانی برای درمان سرطان هستند حتما این روش را پی بگیرند.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *