جای جوش و زخم را  به روش های خانگی و طبیعی از بین ببرید.

جوش در مدت زمانی کوتاه به خوبی از بین میرود اما متاسفانه اگر به درستی با آنها رفتار نشود  جای آنها تا آخر عمر باقی می ماند. حتی گاهی بهترین مواد آرایشی هم نمی‌تواند آنها را کاملا بپوشاند. بنابراین یک دانه کوچک چرکی که به راحتی در عرض یک هفته می‌توانست از بین برود . به هرحال به لطف مواد طبیعی و ارگانیک می‌توانید ماسک‌های طبیعی درست کنید که میزان زیادی از جای جوش را از بین می‌برد و اگر جای آن عمیق نباشد کاملا از بین می‌برد.

به طور کلی دو نوع جای جوش وجود دارد برخی به صورت نقطه تیره و قهوه‌ای در جای جوش قبلی باقی می‌ماند و دیگری به صورت یک سوراخ سطحی و یا عمیق روی پوست باقی می‌ماند. برای هر دو نوع این جای جوش راه حل مناسب و مفید وجود دارد که ارزش امتحان کردنش را دارد.

راه حل برای جای قهوه‌ای و سیاه جوش:

برای این کار احتیاج به خیار رنده شده، آب گوجه فرنگی وسیر تازه دارید. ماسک را روی نقاط قهوه‌ای بگذارید به مدت نیم ساعت صبر کنید و بعدصورتتان را بشویید.

از بین بردن جای جوش به شیوه طبیعی

راه حل برای جای جوش عمیق روی پوست:

۴ قاشق غذاخوری آب لیمو تازه و  ۳ قاشق غذاخوری ماست و ۴ قاشق غذاخوری عسل و یک سفیده تخم مرغ را با هم ترکیب کنید وخوب هم بزنید تا به یک ترکیب نرم برسید و آن را برای مدت ۱۵ تا ۲ح۰ دقیقه روی جای جوش بگذارید و بعد صورت را با آب گرم بشویید واز کرم مرطوب کننده استفاده کنید.

قبل از اینکه به سمت داروهای گران قیمت برای از بین بردن جای جوش بروید این راه حل را هفته ای سه بار امتحان کنید.


در کانال تلگرام زنجفیل عضو شوید


در کانال تلگرام زنجفیل عضو شوید

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *