تاثیر منفی مصرف مکمل ویتامین ب ۱۲ بر جوش پوستی یا آکنه

شما هم شاید به این داستان که بعضی از مردم پس ازدریافت مکمل های ویتامینی دچار جوش های پوستی شدند را شنیده باشید. مطالعات جدیدی که در مجله Science of Translational Medicine منتشر شده است نشان می دهد که ویتامین ب12 می تواند باعث جوش پوست بشود.
دی ۱۵, ۱۳۹۵/توسط گندم

شگفت زدگی عکاس پس از وارونه کردن عکسش

شگفت زدگی عکاس جز آن بخش از عکاسی است که هر کسی تجربه نمیکند. کوین…
آذر ۱۵, ۱۳۹۵/توسط گندم

بیسکویت های متفاوت از آنچه تا به حال دیده اید

بعضی وقتها بعضی خوراکی ها را نباید خورد باید ساعتها نگاهشان کرد و از زیبایی آنها لذت برد بعد هم اگر به هر طریقی بشود یادگاری نگه داشت. مثل این بیسکویت ها. این بیسکویت ها تنها همین یک مشکل را دارند که دلت نمی خواهد بخوریشان دلت می خواهد قاب بگیری و به اتاقت بزنی.
اسفند ۱۶, ۱۳۹۴/توسط گندم

راز داشتن پاهای صاف و زیبا برای فصل تابستان

با نزدیک شدن فصل گرما، زیبایی پاها دوباره اهمیت پیدا می‌کند. پوشیدن دامن و رفتن به استخر برای همه خانم ها شرایطی را ایجاد می‌کند که باید بیشتر به زیبایی پاهای خود اهمیت بدهند. اگر می‌خواهید تا سنین بالا همچنان پاهایی صاف و زیبا داشته باشید باید بدانید که پاها هم به مراقبت های ویژه احتیاج دارد.
اسفند ۱۶, ۱۳۹۴/توسط گندم

مدل های بافت مو، این مدل های بی نظیر را هیچ جای دیگر ندیده اید

اگر به دنبال مدل های بافت موی بی نظیر و خلاقانه هستید حتما با دیدن این عکسها و هنر بافنده آنها شگفت زده می شوید
اسفند ۱۵, ۱۳۹۴/توسط گندم

درمان های خانگی ناباروری

به طور خلاصه ناباروری را خیلی از پزشکان به ناتوانی به باردار شدن بعد از حداقل 12 ماه رابطه جنسی بدون جلوگیری اطلاق می کنند. در صورتی که زن بالاتر از 35 سال باشد این مدت زمانی به 6 ماه کاهش می‌یابد . همچنین به زنانی که باردار می‌شوند اما نمی‌توانند جنین را در رحم نگه دارند نیز ناباروری اطلاق می شود...
اسفند ۱۵, ۱۳۹۴/توسط گندم

خرس و ببر و شیر رفقای ۱۵ ساله، برادری از جنس حیوانات

درباره دوستی ها و برادری های حیوانات مختلف زیاد شنیده ایم اما این سه تا به طور باورنکردنی با تمام قدرتشان 15 سال است که مانند سه برادر قدرتمند همیشه با همند. خرس سیاه آمریکایی، شیر آفریقایی و ببر بنگال چطور می شود که از سه گوشه دنیا قدرتمندترین حیوانات روی زمین‌اند که در اینجا به مدت 15 سال است نزدیکترین دوستان یکدیگرند. بالو اسم خرس آمریکایی است و لئو شیر آفریقایی و شیرخان ببر بنگال 15 سال است که در مرکز نگهداری حیوانات کشتی نوح در جورجیا با هم زندگی می‌کنند.
اسفند ۱۳, ۱۳۹۴/توسط گندم

عطسه هنگام ارضا جنسی از رفتارهای جنسی مورد مطالعه سالهای اخیر

دانشمندان سالها درباره اتفاقات عجیب و غریب رابطه جنسی تحقیق کردند تا این پدیده همیشه پر از رمز و راز را بیشتر بشناسند. در طول این تحقیقات به نتایج و نمونه های جالبی رسیدند مثل اینکه برخی مردان منشاء و آغاز ارگاسم را از پاهایشان حس می‌کنند و یا مردانی که به اسپرم خود حساسیت دارند و حالشان از آن بد می‌شود. یکی از آنها که از عجیبترین ها یش بود به عنوان عطسه جنسی شناخته شده است.
اسفند ۱۲, ۱۳۹۴/توسط گندم

لاغری بدون رژیم و ورزش به  روش پزشک ژاپنی

یک پزشک ژاپنی به نام فوکوتسودزی Fukutudzi در کتاب خود یک تکنیک لاغری بدون رژیم و ورزش ارائه داده است جالب اینجاست که 6 میلیون نسخه از این کتاب در آسیا و ژاپن فروخته شده و مردم ژاپن همچنان به تکنیک دکتر فوکوتسودزی لاغر می شوند. تنها کافیست روزی 5 دقیقه به این روشی که گفته میشود دراز بکشید باورش سخت است اما فقط باید به روش پزشک ژاپنی باشد و حرکات دست و پا کاملا درست انجام شود...
اسفند ۱۲, ۱۳۹۴/توسط گندم

سوتین مناسب برای مدلهای مختلف سینه

همه زنان به اهمیت سینه های خود پی برده اند هم از جهت زیبایی و هم از جهت بیماری های شایع سرطان پستان. اما متاسفانه با وجود اهمیت بسیار بالا سینه ها زنان کمتر در انتخاب سوتین که تنها و مهمترین دوست سینه هایشان است توجه می کنند. طبق آماری که پژوهشگران در مورد سوتین و تاثیر آن در بیماری های پستان به دست آورده اند تقریبا دو سوم زنان سوتین مناسب بدن و سینه های خود را استفاده نمی‌کنند
اسفند ۱۱, ۱۳۹۴/توسط گندم

روش های بستن شال دور گردن کاملا متناسب با هر فصل

می‌خواهید مدل‌های جدید بستن شال و روسری دور گردن را یاد بگیرید؟ شال دور گردن را خانم‌ها می‌توانند گره خورده، پیچ خورده و یا بافته داشته باشند و به روش‌های زیادی می‌توان با شال و روسری جذاب و زیبا شد. بستن متفاوت شال و روسری دور گردن کل لباس و ظاهر آدم را تغییر می دهد. انواع شالهای بزرگ و زمستانی یا شالگردنهای نازک وحریر برای این ظاهر زیبا وجود دارد که می‌توانید به لباس پوشیدنتان تنوع بدهید.
اسفند ۱۰, ۱۳۹۴/توسط گندم

شخصیت شناسی از روی خنده، آدم ها را از خندیدنشان بشناسید

میخواهید قدرت یا بهتر بگویم علم شخصیت شناسی داشته باشید؟ خودتان می‌دانید که باید چشم ها را باز و گوشهایتان را تیز کنید و به جزئی ترین رفتارهای طرف مقابل دقت کنید. خندیدن از آن جمله ویژگی‌های شخص است که هر انسانی با دیگری کاملا فرق دارد مثل اثر انگشت نمی‌توانید به هیچ وجه بگویید که دو نفر دقیقا مثل هم می‌خندند. جالب است بدانید که روانشناسان برای شخصیت شناسی به این رفتارهای هیجانی و احساسی انسان‌ها که هر کدام مختص تنها یک نفر است بسیار دقت می‌کنند.
اسفند ۹, ۱۳۹۴/توسط گندم

در زنجفیل