, ,

دانستنیها درباره کاندوم، شاید هم ندانستنی ها درباره کاندوم!

چقدر درباره کاندوم میدانید؟ دانستنیها درباره کاندوم برای خیلی ها هنوز ندانسته هاست  درباره آن بیشتر بدانید

مهمترین و بهترین وسیله برای ایمنی در رابطه جنسی کاندوم است. همه آن را می‌شناسند و می‌دانند چطور از آن استفاده کنند اما واقعیات و ویژگی‌های خاصی هست که شاید خیلی ها ندانند دانستنیها درباره کاندوم به اندازه  دلیل مصرف آن جالب است. بهتر است بار دیگر که از آن استفاده می‌کنید با اطلاعات کاملتری این محصول را بشناسید.  

 • کاندوم د رجهان باستان، دانشمندان بر این باورند که انسان‌ها از ۱۱۰۰۰ سال پیش از کاندوم استفاده می‌کردند.

تعجب نکنید دانشمندان کاملا متقاعد شدند که حتی انسان‌های باستان هم از کاندوم استفاده می‌کردند. قدیمی‌ترین نقاشی‌های یافت شده در غار فرانسه گویای این مطلب است. می‌بینید حتی اجداد اولیه ما به اهمیت کاندوم پی برده بودند.

 • کاندوم ایمنی رابطه جنسی را تا ۱۰۰۰۰ بار بیشتر می‌کند.

اگر نمی‌خواهید از بزرگترین بیماری های جنسی مثل ایدز و یا هپاتیت و سوزاک تا جزئی ترین آنها مثل قارچ بگیرید حتما و حتما کاندوم آن را گارانتی می‌کند.

 • چین رکورد تولید بزرگترین کاندوم‌ دنیا را دارد.

در جشن روز جهانی جمعیت جهان در سال ۲۰۰۳ چین کاندومی به ابعاد ۸۰۰ در ۱۰۰ متر تولید کرد و آن را روی سقف هتل معروق گوییلین گذاشت.

 • یک کاندوم معمولی به طور میانگین یک گالون مایع را در خود نگه می‌دارد.

حتما خیلی ها این تجربه را دارند که شلنگ آب را داخل یک کاندون بگیرند تا ببینند ظرفیتش چقدر است و تا چه اندازه کش می‌آید. باید بدانید که آب تا اندازه یک گالن در کاندوم به هیچ وجه چکه نمی‌کند مگر اینکه بترکد.  

 • جنس کاندوم، قبل از اینکه ماده کاندوم لاتکس کشف شود مواد دیگری برای این منظور به کار می‌رفت.

 ا گر هم خانم ها و هم آقایون از ضخامت کاندوم های امروزی ناراضی هستند کافی است بدانند که مصری های باستان از روده حیوانات به منظور کاندوم استفاده می‌کردند. همچنین کاندوم هایی هست که از پوست ماهی، کتان، چرم و حتی ابریشم برای این کار استفاده می‌شده.

 • دانستنی ها در باره کاندوم کاندوم در خیلی از نقاط جهان ارزانترین وسیله جلوگیری از بارداری محسوب می‌شود.

کاندوم در برابر خیلی از داروها و قرص‌های ضد بارداری به عنوان ارزانترین محصول شناخته شده است.

 • کاندوم در ارضای جنسی زن هیچ نقشی ندارد.

طبق تحقیقات متخصصین، به ارگاسم رسیدن زنان هیچ ربطی به استفاده همسراشان از کاندوم ندارد.

 • میانگین مصرف روزانه کاندوم در جهان ۵۰۰۰۰۰۰ است.

به طور میانگین روزانه ۵۰۰۰۰۰۰ کاندوم در سرتاسر جهان استفاده می‌شود جالب است بدانید که با این اوصاف حدود ۳۲ درصد جوانان نمی دانند چطور باید از آن استفاده کنند.

 • ۸۰ درصد مردها از مصرف کاندوم بیزارند.

تقریبا ۸۰ درصد مردها پذیرفته‌اند که به روش‌های مختلف سعی کرده اند تا می توانند از کاندوم در رابطه جنسی استفاده نکنند مگر برای جلوگیری از ابتلا به بیماری، در غیر این صورت به عنوان روشهای جلوگیری از بارداری همسرشان تا می‌توانند راههای دیگر را پیاده می‌کنند.

 • در کارخانه های  تولید کاندوم از شوک الکتریکی برای آزمایش ایمنی آن استفاده می‌کنند.

خنده دار است اما برای اینکه ببینند کاندوم در برابر پارگی و یا سوراخ شدگی چقدر ایمن است به آن شوک الکتریکی می‌دهند.

 • استفاده عجیب کاندوم در جنگ جهانی دوم

استفاده عجیب کاندوم در جنگ در طول جنگ جهانی دوم سربازان برای حفاظت و  پوشاندن سرتفنگهایشان استفاده می‌کردند تا هنگامی که در باتلاق و یا رودخانه رد می‌شوند از آسیبهای آب شور و کثیف در حفظ شوند.

 • در سوئد آمبولانس کاندوم وجود دارد.

زمانی را تصور کنید که به کاندوم احتیاج دارید و در دسترس ندارید به کجا می‌توانید زنگ بزنید که در سریعترین زمان ممکن برایتان تهیه کند؟ در سوئد آمبولانس کاندوم وجود دارد که در سریعترین زمان ممکن کاندوم را به دست شما می‌رساند.

 • اگر نوک کاندوم را بیرون نکشید ممکن است پاره شود.

یادتان باشد همیشه نوک کاندوم را بیرون بکشید تا هوای آن خارج شود و بعد آن را باز کنید.   دانستنیها درباره کاندوم همانقدر که لازم است جالب و خواندنی است. چقدر خوب است که در برابر آن موضع نگیریم و فرهنگش را برای یک زندگی سالم و خوشحال حتی برای فرزندان جوانمان آموزش دهیم.   این مطالب از وب سایتهای مختلف با الهام از مطالب سایت کاندوم سایز گرفته شده است و در درستی آنها تقریبا تردیدی نیست.

3 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *