,

درمان دردها با فشار کف دست

هیچ کس به اندازه خود شما نباید به سلامتی خودتان فکر کند. به این روش دردهای خودتان و نزدیکانتان را درمان کنید.

در حالی که پزشکی مدرن راه حل و درمان بسیاری از بیماری‌ها را یافته است در مورد خیلی از بیماریهای مزمن هنوز به نتیجه قطعی نرسیده است. پزشکان معمولا زمان کافی برای درمان و تشخیص برخی دردهای مزمن نمی گذارند و نتیجه یک سری معاینه های سطحی است. درمان و تشخیص بیماری نیازمند زمان و مراحل مختلفی است که خیلی از پزشکان زمان آن را ندارند.

یک پزشک فرانسوی که با روش‌های درمانی جایگزین آشنا بود وقتی از در مورد مقایسه طب معمولی و روش‌های جایگزینی آن پرسیده شد به وضوح گفت که اگر درمان احتیاج به جراحی و روشهای پزشکی پیشرفته داشته باشد که بیمار باید حتما به پزشک مراجعه کند. اما در صورت بروز دردهای مزمن و همیشگی که خیلی از آنها را علتش را میدانند بهتر است به جای استفاده از قرص‌های مسکن  به روشهای جایگزین و طب سنتی مراجعه کنند.

پزشکان نمی توانند و زمان آن را هم ندارند که آن میزان انرژی که شما خودتان می‌توانید برای خودتان بگذارید برای شما بگذارند.  با این حال برای اینکه بتوانید خودتان پزشک خودتان شوید باید سالها تجربه به دست بیاورید. خوشبختانه یک روش هست که با اینکه کمی پیچیده است اما می‌توانید از همین حالا شروع کنید.

این روش بسیار موثر است حتی اگر یک مبتدی آن را امتحان کند. اگر قوانین زیر را دنبال کنید یک روش سالم و مطمئن است.

این روش در طب کره ای به عنوان روش فشار دست و پا شناخته شده و به زبان خودشان به آن  sujok sujok می‌گویند.

روش طب فشاری کره ای sojuk sujok

شباهت بسیار به طب سوزنی چینی ها و طب بودایی ها دارد. این روش بر اساس کانال های انرژی هستند که تمام اعضای بدن ما را به هم مربوط می‌کنند.

در واقع هر عضو بدن بخشی از کل بدن است که با کل بدن و مغز ارتباط دارد نه اینکه یک عضو جدا باشد وهر عضوی کار خودش را بکند. این ارتباط هم بیولوژیکی هم عصبی و هم ارتباط انرژی است.

در اینجا سوال اساسی این است که چطور در بخشی از بدن ما اختلالی وجود دارد؟ با وجود استرس‌های روز مره و روش‌های غلط زندگی در این روزها ممکن است که یک احساس طبیعی در ما وجود  داشته باشد که یک چیزی در بدن ما اشتباه است یا درست کار نمی‌کند.

این روش طب فشاری یک راه حل دارد که بر اساس آن تمام بدن در کف دست  و یا پا نشانه ای دارد.  شما می‌توانید در کف دست یا پا جایی را بیابید که با آن عضو بدنتان ارتباط دارد. این عکس ارتباط کف دست انسان را با اعضای بدنش نشان می‌دهد. اگر شما ناراحتی و یا دردی در یک عضو بدنتان داشته باشید آن نقطه از کف دست که با آن عضو بدن ارتباط دارد دردناکتر خواهد بود. برعکس این هم صدق می‌کند وقتی که یک نقطه از کف دستتان  هنگام تماس و یا فشار دردناکتر از بقیه نقاط است آن عضو بدن که با آن نقطه ارتباط دارد باید بیشتر مورد بررسی پزشکی قرار گیرد. این تصویر نشان می‌دهد که کجای کف دستتان به ریه و کجایش به قلب مربوط است.

ارتباط ریه و قلب در کف دست

تصویر زیر نیز نقاط روده و کبد را نشان می‌دهد. روش تشخیص و درمان فشاری با استفاده از وسیله ای مانند شکل زیر است.

ارتباط اضای بدن در کف دست

یک ابزار کوچک فلزی با نوک گرد. البته که لازم نیست دقیقا این وسیله را داشته باشید تنها چیزی مانند این که نوکش خیلی تیز نباشد و بتوان با آن نقاط کوچک را تشخیص داد.

روش سوجوک سوجوک

همه آنچه که شما باید بدانید همان جمله بالا است که هر عضوی در بدن شما یک نقطه در کف دست و پای شما دارد که به هم کاملا مرتبط است. اگر بخواهید به کف دستتان به عنوان یک بدن نگاه کنید انگشت شصت شما سر و گردن محسوب می‌شود. انگشت اشاره و انگشت حلقه دستان شما محسوب می‌شوند و انگشتان وسط پاهای شما هستند. ساعد راست شما با مفصل دوم انگشت کوچک دست چپ و مفصل دوم انگشت اشاره دست راست مربوط است.

گردن با مفصل دوم انگشت شصت دو دست ارتباط دارد و سر مفصل اول انگشت سر هر دو دست. شما باید نقطه طلایی را با آزمون و خطا در این نقاط بیابید.

ارتباط گردن با کف دست

وقتی نقطه اصلی را یافتید باید همان وسیله تشخیصی یا چیزی مشابه آن مانند ته خودکار  نقطه مورد نظر را به صورت دایره وار در جهت عقربه های ساعت ماساژ دهید. بعد باید با یک دانه گندم یا جو یا لوبیا کوچک یا هر چیز دیگری روی آن نقطه بگذارید با چسب زخم ببندید (دانه گندم برای مبتدیان بهتر از دانه های دیگر است).

این علم شما را قادر می‌سازد تا با موفقیت میگرن (نقطه هیگو) و درد پشت گردن و دیگر درد ها را از بین ببرید. معمولا سریع نتیجه می‌گیرید و اگر ادامه دهید می‌توانید برای همیشه آن درد را از بین ببرید.

رفع گردن درد با کف دست

بر اساس تصویر بالا نقطه کلیدی درد پشت و کمر خود را به همین روش بیابید و خودتان دردتان را آرام کنید.

ویدئو های آموزشی آن را در این لینک ببینید.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *