,

درمان خانگی از بین بردن سنگ کلیه با یک ترکیب ساده

درمان خانگی از بین بردن سنگ کلیه خیلی آسانتر از آن است که فکرش را بکنید تنها کافیست ادامه دهید تا نتیجه بگیرید

کلیه ها نقشی حیاتی در زندگی انسان دارند و وظیفه دفع مواد زائد بدن به عهده آنهاست اما سنگ کلیه مسئله ای است که هر کسی را می ترساند هم درد وحشتناکی دارد و هم دفع آن بسیار سخت و دردناک است زنجفیل به شما آموزش می دهد که با یک درمان خانگی از بین بردن سنگ کلیه کلیه خود را پاکسازی کنید.

تنها چیزی که احتیاج دارید آب و جعفری یا گشنیز است. کافیست ابتدا جعفری یا گشنیز تازه شستشه شده را خرد کنید به اندازه های درشت و داخل قابلمه بریزد و به اندازه کافی در آن آب بریزید تا کامل سبزی را بپوشاند به مدت ده دقیقه آن را بجوشانید بعد بگذارید سرد شود و صافش کنید و بگذارید در یخچال. روزی یک لیوان از آن را بنوشید بعد از چند روز می بینید که چه تغییراتی در بدنتان اتفاق می افتد. به این دلیل که بدنتان در حال سم زدایی با این سبزی ارزشمند است. این درمان برای آرام کردن دردهای قاعدگی هم بسیار مفید است. دقت کنید که جعفری ممکن است سنگ ها را بشکند بنابراین با مصرف این نوشیدنی با پزشک خود ارتباط داشته باشید. درکنار آب جعفری مایعات خیلی زیاد بخورید تا به کلیه ها کمک کند راحتتر سنگ دفع کنند.

با وجود اینکه این درمان خانگی و بدون ضرر است اما توصیه می شود در دوران بارداری به هیچ وجه استفاده نشود. سیب و لیمو و هندوانه برای سنگ کلیه بسیار مفید است. وقتی که زمان دفع سنگ می شود روغن زیتون هم بسیار مفید است.

مصرف روزانه سرکه سیب و آب که با هم مخلوط کرده اید هم به کلیه ها کمک زیادی می کند روزانه یک فنجان سرکه سیب مخلوط شده با آب بخورید. کمک می کند سنگ ها حل شوند. هشدار مهم این است که برای کسانی که دیابت یا فشار خون دارند و قرص های آن را مصرف می کنند باید تحت نظر پزشک باشند.

 

97 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *