,

درمان خانگی فشار خون بالا، دیگر قرص های فشار نخورید

اگر به دنبال درمان خانگی فشار خون بالا هستید حتما این دستور ساده را پیاده کنید.

مردم آمیش، اهالی منطقه ای از سوئیس، برای هر مشکلی یک راه حل طبیعی می‌یابند و از انتخاب خود نیز راضی هستند. طب مدرن برای آنها زیاد شناخته شده نیست و آنها با درمان های خود به سلامتی دست می یابند. یکی از این درمان های خانگی معروف آنها که در جاهای دیگر هم بسیار طرفدار دارد درمان خانگی فشار خون بالا است.

این دستور قدیمی که به طور مستقیم از این اهالی آمده است سالهای سال است که مورد قبول همه قرار گرفته . این دستور خانگی بسیار قدرتمند است و برای بسیاری از بیماری ها به کار می‌رود و سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند. مواد تشکیل دهنده آن را به راحتی می‌توان در هر جایی یافت و برای کاهش فشار خون و کلسترول بالای خون بسیار توصیه می شود.

مواد لازم:

۱ تکه کوچک زنجبیل رنده شده

یک حبه سیر

یک قاشق غذاخوری سرکه سیب ارگانیک

یک قاشق چایخوری عسل طبیعی

یک قاشق غذاخوری لیمو ترش

مواد را داخل یک مخلوط کن بریزید و خوب هم بزنید مخلوط را برای مدت ۵ روز در یخچال بگذارید. این دارو را روزی ۲ بار باید بخورید هر وعده یک قاشق غذاخوری.

این درمان خانگی فشار خون بالا و کلسترول بالا برای هر سنی مفید است و به گفته کسانی که استفاده کرده اند با مصرف آن از قرص های فشار خون بی نیاز می شوید. اما به یاد داشته باشید که اگر تحت نظر پزشک هستید و دارو مصرف می‌کنید حتما با پزشک خود مشاوره کنید و داروهای فشار خون و این درمان خانگی را با هم مصرف نکنید.

3 پاسخ

تعقیب

  1. […] بالای قند و شکر می‌تواند منجر به بیماری‌های قلبی، فشار خون بالا، دیابت نوع ۲ ، بیماری‌های کبدی، برخی از انواع […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *