,

درمان سریع آفت دهان بدون دارو

درمان سریع آفت دهان تنها با دو ماده غذایی است به طوری که فردای آن روز از نتیجه اش شگفت زده می شوید

آفت دهان یک مشکل شایع در بیماری های دهانی است که خیلی هم دردناک است.این زخم های دهانی در هر کجای دهان ایجاد میشوند در داخل لب ها ، داخل گونه و لثه ها یا در زیر زبان.آفت دهان از تبخال که در بیرون دهان و معمولا روی لب ها و گوشه دهان میزند متفاوت است. در این لینک درمان سریع آ را بخوانید

آنچه که در مورد آفت دهانی در مورد همه به یک صورت است به اوج رسیدن دردش در طول چند روز است. در واقع آفت های دهان بلافاصله بعد از ظاهر شدن در دهان دردشان شروع نمیشود و زمانی می گذرد تا اینکه به اوج درد و ناراحتی برسد.

بنابراین اگر راهی باشد که بتوانید در همین آغاز ظاهر شدن آفت آن را درمان کنید دیگر به مرحله درد نمی رسید. در زنجفیل این راه حل ساده و بدون دارو را به شما می گوییم که با انجام دادنش فردای آن روز از آفت ها خبری نیست.

این درمان خانگی آفت را با یک قاشق چای خوری نمک در آب شروع کنید. آب نمک را در دهان برای مدت چند دقیقه غرغره کنید و بچرخانید بعد بیرون بریزید. کار دیگری که باید انجام دهید به ویژه قبل از خواب این است که آب را کمی گرم کنید یا آب جوش که ولرم شده است  را نصف لیمو ترش را در آن بچکانید و بدون اضافه کردن چیز دیگری آن را بنوشید. همش همین است.

با شروع آفت دهان را در روز چند بار با آب نمک شستشو دهید وشب آب لیمو بنوشید. صبح روز بعد خودتان شگفت زده خواهید شد درد و ناراحتی آفت کاملا از بین می رود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *