,

دوقلوهای همسانی که بعد از ۲۵ سال اتفاقی یکدیگر را یافتند.

آنائیس بوردیر همیشه می‌دانست که به فرزندخواندگی پذیرفته شده‌است. گواهی تولد او نشان می‌داد که او در بوسان در کره جنوبی به دنیا آمده. او فرزند یک مادر مجرد بوده که از بدو تولد یک خانواده دیگر او را به فرزندی قبول کردند. آنائیس در فرانسه در یک خانواده دوست داشتنی و با محبت بزرگ شد، تا اینکه در فوریه ۲۰۱۳ زندگی او به کلی تغییر کرد.

دوقلوهای  همسانی که بعد از 25 سال اتفاقی یکدیگر را یافتند.

آنائیس ۲۵ ساله در لندن رشته او مد و زیبایی و طراحی لباس می‌خواند. او در یوتیوب به طور اتفاقی یک ویدئو از هنرپیشه‌ای در لس آنجلس به نام سامانتا فوترمان دید. شباهتشان غیرقابل باور بود. نه تنها آنها کاملا شکل هم بودند بلکه حتی رفتارها و خنده ها و ژستهای کاملا یکسانی داشتند. تنها تفاوت آنها لهجه آنها بود.

دوقلوهای همسانی که  بعد از 25 سال اتفاقی یکدیگر را یافتند.

دوقلوهای همسانی که از بدو تولد ازهم جدا شده‌بودند بعد از 25 سال اتفاقی یکدیگر را یافتند.

آنائیس مشخصات هنرپیشه را از پروفایلش بیرون کشید و دید که تاریخ تولد او هم ۱۹ نوامبر ۱۹۸۷ در کره جنوبی است. تاریخ دقیق گواهی تولد آنائیس هم همین بود.

دوقلوهای همسانی که  بعد از 25 سال اتفاقی یکدیگر را یافتند.

آیا می توانستند دوقلو باشند؟ این ایده تمام ذهن آنائیس را به خود مشغول کرد. آنائیس به سامانتا پیغام داد که عکس‌های فیس بوکش را برایش بفرستد. سامانتا خیلی زود پاسخ او را داد و حتی عکسی از گواهی تولد خودش هم برای او فرستاد که ثابت می‌کرد آنها در یک بیمارستان و در یک ساعت به دنیا آمده‌اند.

دوقلوهای همسانی که  بعد از 25 سال اتفاقی یکدیگر را یافتند.

دو خواهر شروع به صحبت کردن با یکدیگر کردند و تصمیم گرفتند دیگر ویژگی‌های خود را باهم مشخص کنند عکس‌ها، عادت‌ها، علایق و هر چیزی که به نظر می‌رسید دوقلوها با هم در آن ممکن است مشترک باشند. سامانتا فهمید که ماجرای آنها خیلی خاص است وتمام عکس‌ها و ومتن حرفها و صدایشان را ثبت و ضبط کرد. سامانتا تصمیم گرفت که داستانشان را در سایتی که دوقلوهای همسان در آن فعالیت می‌کردند بگذارد. مردم از آنها حمایت کردند و دوقلوها تجربه‌های خود را با آنها در میان گذاشتند تا خودشان را بیشتر و بهتر بشناسند. یک فیلم هم از اولین دیدار آنها ساخته شد. برای اینکه از نظر علمی هم ثابت شود که آنها دقلو همسان هستند دکتر نانسی سیگال متخصص دوقلوهای همسان در  دانشگاه کالیفرنیا DNA آنها را آزمایش کرد. بعد از آزمایشاتی که آنها انجام دادند دکتر سیگال تائید کرد که آنها دوقلو همسان هستند.

دوقلوهای همسانی که  بعد از 25 سال اتفاقی یکدیگر را یافتند.

گاهی وقتها فکر می کنیم این  داستان ها تنها برای قصه های کودکان است اما انگار در دنیای واقعی این اتفاقات زیاد پیش می آید چه حسی دارد وقتی بفهمی یک خواهر یا برادر دیگر در آن طرف دنیا داری که دقیقا عین خود توست؟!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *