,

دوقلوهای افسانه ای در دنیای واقعی

 

قبلا درباره شباهت عجیب انسان‌هایی که هیچ نسبتی با هم ندارند مطلبی گذاشته‌ایم.حالا تفاوت عجیب  این دوقلوهای افسانه ای  در دنیای واقعی را با هم ببینید.

همه انیمیشن  دوقلو های افسانه ای را یه یاد داریم، قبل از اینکه وارد جزئیات کار های افسانه ای آنها بشیم تفاوت رنگ و نژآد آنها برای ما عجیب بود، اما خوب در دنیای کارتون هر چیزی ممکن بود. حالا در دنیای واقعی دوقلوهایی داریم که مثل دوقلوهای افسانه ای متفاوتند!

عکس‌العمل هر کسی با شنیدن این حرف که این دو دختر نوجوان نه تنها خواهرند بلکه دوقلو‌اند شکه شدن است. هیچ‌کس به این راحتی باور نمی‌کند. خوب البته حق هم دارند این دو نه تنها به هم شباهت ندارند بلکه به طرز عجیبی با هم متفاوتند.

این دوقلو‌های ۱۸ ساله انگلیسی هستند. این‌دو از پدر قفقازی و ماد دورگه جامایکایی به دنیا آمدند. درحالیکه دیگر خواهر برادر‌های این دو ترکیبی از ژنتیک پدر و مادرشان را دارند لوسی وماریا کاملا متفاوتند. لوسی موهای صاف و قرمز و پوست روشن دارد و ماریا موهای فرفری مشکی و پوست گندمی.

آنها حتی وقتی لباس‌های شبیه به هم می‌پوشند باز هم هیچ‌کس باور نمی‌کند که آنها خواهرند چه برسد به اینکه دوقلو باشند. خودشان می‌گویند خیلی‌ها اصرار داشتند که برگه تولد آنها را ببینند تا بهشان ثابت شود که اینها دوقلو‌اند. دوقلوها از دو تخم با سلول‌های اسپرم جداگانه بارور می‌شوند و درباره پدر و مادر‌های دو رگه در هر ۵۰۰ مورد احتمال دارد یک مورد دوقلوها با رنگ پوست متفاوت به‌وجود بیایند. دوقلوهای ما به یکدیگر افتخار می‌کنند و با اینکه بزرگ شده‌اند به شدت به هم وابسته‌اند.

دوقلوهای متفاوت عجیب

دوقلوهای عجیب متفاوت

دوقلوهای عجیب متفاوت

دوقلوهای متفاوت عجیب و مادرشان

دوقلوهای متفاوت عجیب

لینک اصلی

 

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *