, ,

دکوراسیون داخلی، دیوار گل کاغذی برای عکس های ماندنی

اگر یک دیوار خالی در خانه دارید که نمی دانید  با تزئین آن چه کنید و یا اگر به دنبال یک ایده جذاب و زیبا برای مزون و یا دکوراسیون داخلی برخی مکان‌ها مثل آرایشگاه و بوتیک و یا آتلیه عکاسی می‌گردید این ایده‌های ناب  برای دکور فوق‌العاده‌اند. این ایده‌ها نه هزینه زیادی دارند و نه تخصص خاصی می‌خواهند کمی زمان و حوصله کافیست یک دیوار اتاق را به شکل زیبایی متفاوت کنید.

برای درست کردن دیوار گل کاغذی کمی زمان بیشتری احتیاج دارید اگر می‌خواهید دیوار شما به همین اندازه زیبا باشد باید گل‌های زیادی درست کنید. چیزی در حدود دو هفته زمان می‌برد که وقت بگذارید و این گلها را آماده کنید اما ارزش این وقت و انرژی را دارد. چیزهای که احتیاج دارید:

55

کاغذ با تن رنگ متفاوت ( به سلیقه خود میتوانید رنگ‌ها را انتخاب کنید اما رنگ‌های شاد فضا را بهاری و زیبا می‌کند)

قیچی

چسب مایع( چیزی در حدود ۵۰ چسب مایع لازم می‌شود) می‌توانید از چسب‌های داغ تفنگی هم استفاده کنید که به صرفه‌باشد.

مثل شکل زیر سه مدل اصلی گل را درست کنید. سعی کنید تا می‌توانید به سایز کاغذها تنوع بدهید تا یک دست نشوند. ساختن این گل‌ها بسیار بسیار آسان است. تنها کافیست کاغذها را مثل شکل ببرید و بپیچید انتهای آنها را با چسب مایع بچسبانید حتی تنوع در مدل بریدن کاغذها هم می‌تواند گل‌های متفاوتی به شما بدهد.بعد این گلها را به دیوار بچسبانید برای این کار بهترین گزینه همان چسب داغ تفنگی است. برای اینکه به گل‌ها حالت دهید هم می‌توانید از اتوی کاغذ استفاده کنید در صورت نداشتن اتو کاغذ همان شیوه حالت دادن با مداد را پیاده کنید. اگر دیوار شما مثل این دیوار بزرگ است سعی کنید گلهای بزرگتری درست کنید. اما برای دیوار کوچکتر گلهای ریزتر بسیار جذاب‌تر است. تنوع رنگ این گلها با نور آفتاب زیبایی فوق‌العاده‌ای به فضای شما می‌دهد.

آموزش تصویری گلهای کاغذی

ایده ناب دکوراسیون با گلهای کاغذی

گلهای کاغذی برای دکور اتاق

یک نمونه دیگر از تزئین دیوار با گل‌های کاغذی این دستمال کاغذی‌های رنگی زیبا هستند.

تزئین دیوار با گلهای رنگی دستمال کاغذی

این گل‌ لاله‌ها فضای اتاق کودک و یا هر جای دیگر را کاملا بهاری و شاد می‌کنند و صد البته وقت زیادی هم مانند طرح قبلی از شما نمی‌گیرند. همه آنچه که احتیاج دارید. یک جعبه دستمال کاغذی رنگی است. قیچی و چسب نواری یا مایع و یک دیوار خالی.

دستمال‌ها را در اندازه‌ای که هستند استفاده کنید اگر از رول‌های بزرگ استفاده می‌کنید در اندازه ۱۰در ۲۰ سانت ببرید.آنها را مثل شکل تا بزنید و انتهای آنها را گرد ببرید. بعد دستمال را باز کنید و مثل تصویر انتهای آن را جمع کنید. به دستمال خود شکل بدهید و با چسب انتهای آن را به هم بچسبانید. بهتر است برای تمیز درآمدن گل از چسب نواری استفاده کنید. حالا این گلها را به دیوار بچسبانید.

درست کردن گل لاله با دستمال کاغذی

flowers2

flowers3

هم می توانید تمام دیوار را با گل بپوشانید و هم می توانید تنها به صورت پراکنده مثل این تصویر زیبا درست کنید. برای مزون و آتلیه خود یک پس زمینه بهاری درست کنید.

flowers4

flowers5

تزئین دیوار با گلهای رنگی دستمال کاغذی

لینک اصلی

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *