راز داشتن لب های صورتی طبیعی و خوشرنگ

داشتن لبهای صورتی و خوشرنگ طبیعی آرزوی هر زنی است. تاثیر لبهای خوشرنگ در زیبای چهره و جذابیت لبخند برای همه خانم‌ها ثابت شده ‌است برای همین هم بازار انواع رژ لب‌ها داغ است. برای اینکه لب‌های صورتی خوشرنگ داشته باشید قبل از هر چیز باید عادت‌هایی مثل سیگار کشیدن، مصرف زیاد قهوه و کافئین را ترک کنید. لایه‌برداری از روی لب‌ها با مواد آرایشی گران‌قیمت را کنار بگذارید و خودتان برای لب‌ها ماسک و لایه بردار درست کنید تا سلول‌های مرده روی پوست لب را از بین ببرید.

این ترکیبات ساده را برای لب‌های خود درست کنید و به دستوراتی که برای داشتن لب‌های زیبا وخوشرنگ داده می‌شود توجه کنید بعد از گذشت زمان خودتان متوجه تغییر رنگ لب‌ها و زیبایی‌ لبخندتان می‌شوید.

سرم لیمو و عسل

سرم لیمو و عسل برای لبهای زیبا

یک سرم فوق‌العاده موثر برای از بین بردن تیرگی پوست لب. ترکیب مساوی از آب لیمو و عسل را مخلوط کنید و سرم عسل و لیمو را روی لبها بزنید و بگذارید یک ساعت روی لبها بماند بعد با حوله مرطوب از روی لبها پاک کنید. تا می‌توانید از این ترکیب استفاده کنید تا تیرگی لبها را از بین ببرید. این ترکیب را می توانید در فریزر نگه‌دارید و همیشه و هر روز ( بهتر است روزی سه مرتبه) این کار را انجام دهید و با حوصله به نتیجه‌ای که می‌خواهید برسید.

وازلین و گلیسیرین

یک شب درمیان قبل از خواب بعد از مسواک زدن دندان، با یک مسواک نرم و تمیز دیگر مقدار خیلی کم خمیر دندان روی مسواک بمالید و لبها را به حالت دایره وار با مسواک ماساژ دهید. بعد با آب ولرم بشویید. بعد از این کار روی لبهای خشک وازلین و یا گلیسیرین بمالید و بخوابید. صبح تفاوت را ببینید. حتی اگر هر شب لبها را با مسواک ماساژ نمی‌دهید وازلین را هر شب به لبها بزنید.

آب خیار

مصرف روزانه آب خیار و یا خود خیار لکه‌های تیره روی لب را کمرنگ می‌کند و رنگ لب را روشن می‌کند.

لایه‌برداری با شکر

کمی وازلین به لب بزنید و روی لب شکر سفید بریزید و با نوک انگشت لبها را ماساژ دهید بعد از حدود ۱۰ دقیقه لب‌ها را با آب ولرم بشویید.

حلقه‌های لبو

لبو برای داشتن لبهای خوشرنگ و صورتی

از آنجا که لبو و چغندر قرمز در هر فصلی نیست لبوها را حلقه حلقه کنید و در فریزر نگه‌دارید. وقتهایی که در حال تماشای فیلم هستید و یا وقت آزاد دارید با یک تکه کوچک و آبدار لبو لبهایتان را ماساژ دهید تا به مرور تاثیر آن را روی رنگ طبیعی لب خود ببینید.

ویتامین E

از کپسولهای این ویتامین غافل نشوید و روغن آن را روی لب‌ها قبل خواب بمالید این کار لب‌ها را نرم و خوشرنگ و زیبا می‌کند.

آبرسانی کافی به بدن

آبرسانی به بدن برای داشتن لبهای خوشرنگ

تا می‌توانید آب بنوشید و  عادت خیس کردن لب‌ها با بزاق دهان را ترک کنید این کار بدتر لب‌ها را خشک و بی‌رنگ می‌کند.

ضدآفتاب

در تماس مستقیم آفتاب قرار نگیرید و حتما لبهای خود را با انواع ضدآفتاب محافظت کنید.

لب‌های زیبا به کمک عادت‌های غذایی و شیوه زندگی شما به دست می‌آیند. تا می توانید غذاهای سالم و آب زیاد مصرف کنید و انواع دخانیات و کافئین را از زندگی خود حذف کنید. به زیبایی خود اهمیت دهید تا تفاوت زیبا زندگی کردن را حس کنید.

لینک اصلی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *