واقعیت های علمی درباره خیانت

مطالعات علمی بسیار زیادی درباره خیانت و اینکه چرا اتفاق می افتد؟ چه زمانی اتفاق می‌افتد؟ در بین چه جنسیتی بیشتر است و ... انجام شده . یک مقاله علمی جدید که در مجله جدیدترین فرضیه ها در روانشناسی چاپ شده حرفهای جالبی درمورد خیانت می‌زند.
مرداد ۲, ۱۳۹۵/توسط گندم

چطور چشم ها از تمایلات درونی عشق و جنسی می گویند؟

تصور کنید در میان یک مکالمه حضوری با شخصی هستید که هیچ ایده ای ندارید راجع به شما چه فکری در ته ذهنش دارد. آیا دلیل ارتباط او تنها رابطه جنسی است یا چیزی بیش از اینها. تحقیقات نشان می دهد که چشم های آنها می توانند جواب درست را بدهند هر چند خودشان ندانند
تیر ۳۰, ۱۳۹۵/توسط گندم

کارتن خوابی و اعتیاد اصلا دور از ذهن نیست

داستان قورباغه آب‌پز را شنیده‌اید؟ داستان این‌طور می‌گوید که اگر یک قورباغه را در ظرفی از آب سرد قرار دهید و ظرف را آهسته گرما دهید، قورباغه متوجه گرم شدن آب نخواهد شد و درواقع آهسته‌آهسته جوشانده می‌شود و درنهایت خواهد مرد. تا سال‌ها مردم این موضوع را واقعیت می‌دانستند تا اینکه ثابت شد این داستان صحت ندارد. درواقع قورباغه‌ها آن‌قدر شعور دارند که از ظرف بیرون بپرند اما این داستان تبدیل به استعاره‌ای شده است که در بسیاری از جنبه‌های زندگی ما قابل تطبیق است. یکی از بهترین این موارد داستان اعتیاد است.
خرداد ۱۴, ۱۳۹۵/توسط امیر

سوالاتی که دو غریبه را عاشق یکدیگر می کند

یک الگوی کلیدی مهم در گسترش روابط دو نفر در بین روانشاسان و متخصصین رفتار شناسی وجود دارد و آن خود افشایی دوطرفه است. ...
خرداد ۶, ۱۳۹۵/توسط گندم

شخصیت زن ها بر اساس  ماه تولدشان

ممکن است از خواندن این مطلب شگفت زده شوید. خیلی ها به طالع بینی روز و ماه و سال اعتقادی ندارند اما اخیرا خیلی ها ثابت کرده‌اند که ماهی که زن در آن به دنیا آمده است در شکل گیری شخصیتش تاثیر بسیار دارد. برای زن هایی که تا به حال این تست را انجام نداده اند جالب خواهد بود اگر ماه تولد میلادی خود را در این مطلب بیابند و شگفت زده شوند.
خرداد ۳, ۱۳۹۵/توسط گندم

روی شکم خوابیدن باعث می‌شود رویاهای جنسی بیشتری ببینید

تقریبا همه انسان ها خواب های جنسی می بینند اما چه چیز باعث میشود این خواب ها بیشتر یا کمتر شوند؟...
اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۵/توسط گندم

شخصیت شناسی از روی عطسه، عطسه شما چه چیزهایی از شخصیت شما میگوید؟

برای شما هم پیش آمده که تفاوت عطسه های خود با دیگران را متوجه شوید. هر کسی به شیوه خاص خود عطسه می‌کند گاهی دیگران از شیوه عطسه کردن شما ناراحت می‌شوند و به شما ایراد می گیرند گاهی هم شما به شیوه عطسه آنها. عطسه کردن آدمها اگر شدید و زیاد باشد آنها را روانه پزشک می‌کند و مطمئنا پزشک هم از شیوه عطسه کردن آنها خواهد پرسید. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که عطسه شما می‌تواند از ویژگی های شخصیتی شما هم سخن بگوید.
اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۵/توسط گندم

نعوظ صبحگاهی چرا در مردان اتفاق می افتد؟

اصلا دلیلی برای خجالت کشیدن ندارد این اتفاق نشانه سلامت جسمی مردان است و جالب است که تنها مختص مردان نیست زنان نیز ....
اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۵/توسط گندم

تشخیص تمایلات جنسی از طریق چشم ها، آنها دروغ نمی گویند

فرقی ندارد که شما مرد یا زن باشید یا تمایلات جنسی شما به چه سمت و سیاقی باشد اما باید بدانید که چشمهای شما از میل جنسیتان می‌گوید...
اردیبهشت ۸, ۱۳۹۵/توسط گندم

عطسه هنگام ارضا جنسی از رفتارهای جنسی مورد مطالعه سالهای اخیر

دانشمندان سالها درباره اتفاقات عجیب و غریب رابطه جنسی تحقیق کردند تا این پدیده همیشه پر از رمز و راز را بیشتر بشناسند. در طول این تحقیقات به نتایج و نمونه های جالبی رسیدند مثل اینکه برخی مردان منشاء و آغاز ارگاسم را از پاهایشان حس می‌کنند و یا مردانی که به اسپرم خود حساسیت دارند و حالشان از آن بد می‌شود. یکی از آنها که از عجیبترین ها یش بود به عنوان عطسه جنسی شناخته شده است.
اسفند ۱۲, ۱۳۹۴/توسط گندم

شخصیت شناسی از روی خنده، آدم ها را از خندیدنشان بشناسید

میخواهید قدرت یا بهتر بگویم علم شخصیت شناسی داشته باشید؟ خودتان می‌دانید که باید چشم ها را باز و گوشهایتان را تیز کنید و به جزئی ترین رفتارهای طرف مقابل دقت کنید. خندیدن از آن جمله ویژگی‌های شخص است که هر انسانی با دیگری کاملا فرق دارد مثل اثر انگشت نمی‌توانید به هیچ وجه بگویید که دو نفر دقیقا مثل هم می‌خندند. جالب است بدانید که روانشناسان برای شخصیت شناسی به این رفتارهای هیجانی و احساسی انسان‌ها که هر کدام مختص تنها یک نفر است بسیار دقت می‌کنند.
اسفند ۹, ۱۳۹۴/توسط گندم

شخصیت شناسی از روی اثر انگشت

اول به انگشت سبابه خود نگاه کنید و نوع اثر انگشت خود را بشناسید بعد این مطلب را بخوانید...
اسفند ۵, ۱۳۹۴/توسط گندم

در زنجفیل