,

روز مادر را با این هدیه ها خاص و ماندنی کنید

نزدیکای روز مادر که می‌شود هیاهوی خرید هدیه برای روز مادر همه بچه‌ها را ذوق‌زده می‌کند گاهی هم اختلاف نظرشان با پدر سر کادو روز مادر  بالا می‌گیرد. اما تا به حال فکر کرده‌اید که چه چیزی مادر را بیشتر از هر چیزی خوشحال می‌کند؟ شما می‌توانید چه یادگاری به او بدهید که به اندازه یک دنیا برایش ارزش داشته باشد؟ لازم نیست پول زیادی خرج کنید این ایده را برای هدیه روز مادتان پیاده کنید. اگر به دنبال یک هدیه متفاوت برای همسرتان به کمک کودکتان این ایده ها را پیاده کنید و خودتان هدیه روز مادر را درست کنید. این هدیه اشک خوشحالی را درچشمان مادران  جمع می‌کند.

اصلا لازم نیست کار سخت و هنرمندانه‌ای بکنید اما می‌توانید بهترین و زیباترین هدیه را به همسر و مادرتان بدهید. به هدایای روز مادر زیر نگاه کنید  و از اینها الهام بگیرید برای اینکه به همسر و مادرتان نشان دهید چقدر دوستش دارید از این یادگاری ها درست کنیدو امسال بهترین هدیه را برای او داشته باشید.

هدیه متفاوت برای روز مادر

هدیه متفاوت برای روز مادر

کادوی روز مادر

کادوی روز مادر

اینها نه زحمت خاصی دارد نه هزینه خاصی می برد اما یک دنیا عشق کودک و همسر به مادر را نشان می دهد.به جای خرید وسایل منزل و لباس و عطر زیورآلات عشقتان را به مادرتان در نهایت سادگی نشان دهید او بیشترین لذت را از این هدیه ها می برد.

هدیه ماندنی روز مادر

 برای درست کردن جای پا و یا دست یادگاری دستور زیر را اجرا کنید:

یک فنجان نمک

یک فنجان آرد

یک دوم فنجان آب

همه اینها را با هم مخلوط کرده  و خوب ورز دهید و طبق عکسهای زیر مراحل را انجام دهید

هدیه روز مادر

11426516_f520

 11426532_f520

میتوانید اسم و سال را روی جا پاها ینویسید تا اگر خواستید هر سال این کار را بکنید این هم هدیه برای مادر است و هم بهترین یادگاری برای یزرگسالی کودکتان.

11426545_f520

11426559_f520

بعد خمیر شکل داده را به مدت ۳ ساعت در فر ۲۰۰ درجه سانتیگراد بپزید  مطمئن شوید که خمیر کاملا سفت و خشک شده بعد از فر خارج کنید ممکن است بیشتر از ۳ ساعت هم طول بکشد از فر دربیارید و بگذارید خوب خنک شود. و در نهایت با سلیقه خود وکودکتان رنگش کنید.

11426572_f520

 در روز مادر مادربزرگها را فراموش نکنید یک ایده جالب هم برای مادربزرگها در روز مادر. به عکس زیر نگاه کنید و برای مادربزرگتان اینچنین قاب عکسی بسازید.

هدیه روز مادر برای مادربزرگ

امیدوارم از این ایده های روز مادر خوشتان آمده باشد. روز مادر به همه مبارک.

لینک اصلی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *