,

روش خانگی از بین بردن پلاک دندان

اگر به دنبال روش خانگی از بین بردن پلاک دندان هستید یک راه حل ساده و بسیار موثر به شما پیشنهاد میکنیم که هیچ هزینه ای ندارد

بهداشت دهان و دندان از مهمترین نکات زندگی روزمره است که اگر به درستی انجام نشود باعث التهاب لثه و دندان دردهای شدید می‌شود عفونت های دندانی گاهی آنقدر خطرناک می‌شوند که به قیمت جان انسان ها تمام می‌شود اگر به آن توجه نکنند. پلاک ها و لکه های ناشی از جرم دندان از مشکلات شایع همه است. پلاک هایی که پشت دندان ها در اثر جرم دندان ایجاد می‌شوند باید از بین بروند و صد البته دندان پزشکان به راحتی این کار را انجام می‌دهند اگر هزینه آن برایتان اهمیتی نداشته باشد. اما برای اینکه از صرف هزینه های کلان دندانپزشکی خلاص شوید می‌توانید به روش خانگی از بین بردن پلاک های دندان به راحتی از شر آنها خلاص شوید.

تشکلیل شدن پلاک دندان خبر بدی است برای آنها که به بهداشت دهان و دندان اهمیت می‌دهند. پلاک ها علاوه بر ظاهر زشتی که در دهان ایجاد می‌کنند باعث عفونت لثه و از بین بردن مینای دندان می‌شود.

به یک راه حل ساده و خانگی پلاک های زشت دندان را از بین ببرید.

روش خانگی از بین بردن پلاک دندان

آنچه که احتیاج دارید تنها ۲۵۰ میلی لیتر آب و ۴۰ گرم پوست گر دو است. پوست  گردو را داخل آب در حال جوش بریزید و با حرارت کم به مدت ۲۰ دقیقه بگذارید بجوشد بعد از این زمان پوست ها را خارج کنید و بگذارید آب سرد شود. مسواک خود را داخل این آب جوشیده با پوست گردو بزنید و ۱۰ دقیقه بگذارید بماند بعد قسمتهایی که پلاک ایجاد شده مثل پشت دندان های جلو را با این مسواک و آب گردویی مسواک بزنید این کار را سه بار در روز انجام دهید  و بعد از یک هفته مطمئن باشید نتیجه خوبی می‌گیرید.

به این دلیل که پوست گردو سرشار از آنتی باکتری است که می‌تواند مینای دندان و جرم های دندان را به خوبی تمیز کند. بعد از یک هفته  روزی سه بار انجام دادن این پروسه التهاب لثه ها، خونریزی آنها و پلاک های زشت از دهان شما پاک خواهند شد.

7 پاسخ

تعقیب

  1. […] بهتر حفظ کند و نیز مواد معدنی که مصرف می کنیم بهتر جذب دندان‌ها و استخوان‌ها […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *