,

روش های بستن شال دور گردن کاملا متناسب با هر فصل

می‌خواهید مدل‌های جدید بستن شال و روسری دور گردن را یاد بگیرید؟ شال دور گردن را خانم‌ها می‌توانند گره خورده، پیچ خورده و یا بافته داشته باشند و به روش‌های زیادی می‌توان با شال و روسری جذاب و زیبا شد. بستن متفاوت شال و روسری دور گردن کل لباس و ظاهر آدم را تغییر می دهد. انواع شالهای بزرگ و زمستانی یا شالگردنهای نازک وحریر برای این ظاهر زیبا وجود دارد که می‌توانید به لباس پوشیدنتان تنوع بدهید.

این شیوه گره زدن در بین اروپاییان بوهو  گفته می‌شود،  یک شیوه چهار فصل

روش بستن انواه مدل های شال گردن

این گره برای همه فصلهای سال استفاده می‌شود. به خصوص در فصل تابستان با انتخاب یک شال خنک و رنگی می‌توانید گردن خود را زیبا تر کنید و از اشعه آفتاب هم در فضای باز و بیرون شهر محافظت کنید.در ظاهر به نظر سخت می‌آید اما اگر مراحلش را نگاه کنید می‌بینید که یک روش بسیار آسان است.

روش گره شال گردن پیچ پیچی، برای پاییز و بهار

روش پیچ پیچی بستن شال گردن

شالهای بلند تنها هنگامی که خوب و جذاب بسته شوند زیبا به نظر می‌رسند. این روش پیچشی یک گزینه عالی برای شالهای تابستانه و بهاره است. به ویژه که یک مدل عالی برای شالهای خنک و رنگی این فصلها است و به راحتی می‌توانید انجامش دهید.

گره پاپیونی شال گردن، کلاسیک برای زمستان

گره پاپیونی شال گردن

یک شال گردن بلند و نازک و خوش رنگ برای یک مدل کلاسیک فوق العاده است. برای این مدل باید شالتان بلند باشد. اصلا کار سختی نیست اما بسیار متفاوت و زیباست . تنها در یک دقیقه می‌توانید این کار را انجام دهید. این مدل برای قرارهای کاری و رسمی بسیار زیباست. از طریق تصاویر زیر وبه ترتیب می‌توانید به راحتی این کار را انجام دهید.

روش پاپیونی بستن شال گردن

یک طرف شال را طولانی تر بردارید قرار است پاپیون را با سمتی که شال بلندتر است درست کنید.

مراحل بستن پاپیونی شال گردن

با انتهای شال یک حلقه درست کنید

بستن پاپیونی شال گردن

مانند تصویر وسط حلقه را جمع کنید

مراحل بستن پاپیونی شال گردن

حالا طرف کوتاه‌تره شال را وسط حلقه ای که درست کرده اید بپیچید.

روش بستن پاپیونی شال گردن خانم ها

وقتی انتهای دیگر شال  که کوتاه است را دور حلقه پیچیدید و وسطش گره زدید شال دور گردنتان به سمت پاپیونی که درست کرده اید کش می‌آید می توانید حلقه دور گردن را تنگتر کنید بعد از این باید جلوی آینه خودتان شکل پاپیون را تنظیم کنید چند بار تمرین کنید تا سریع بتوانید این مدل را درست کنید.

مدل بستن شال حلقه صدفی ،برای تابستان وبهار

انواع بستن شال گردن خانم ها

ببینید گره های زیبا اصلا پیچیده نیستند تنها پیچیده به نظر می‌آیند.این مدل صدفی هم برای شالهای بهاره و تابستانه بسیار زیبا می شود.

مدل مادوکس برای چهار فصل

مدل بستن روسری دور گردن

اگر شما هم طرفدار این روسری های کوچک و زیبا هستنید می‌دانید که به زیبایی می‌شود از آنها دستمال گردن درست کرد.  برای برخی شالهای بزرگ دست و پا گیر و خسته کننده می شود و این روسری ها جایگزین بسیار زیبایی است به ویژه که تنوع رنگ و طرح این روسریها برای لباسهای متنوع و رنگی فصل بهار بسیار زیبا می‌شود.

مدل گره  شل شال گردن برای فصل گرما

مدل گره شل در بستن شال دور گردن خانم ها

یکی از بهترین ویژگی های این مدل این است که زنان در هر سنی می‌توانند این مدل گره را داشته باشند و محدود به سن خاصی نیست. تنها با ۴ مرحله می‌توانید یک جلوه متفاوت و خاص داشته باشید.  این مدل برای تابستان به خاطر شل بودن و خنک بودنش بسیار طرفدار دارد.

مدل گره شال گردن دو پیچ برای پاییز و زمستان

مدل بستن شال گردن متفاوت

از آنجا که این مدل دو تا پیچ تمیز دارد خیلی ها اسمش را پیچ تمیز هم گذاشته اند به هر حال مدل زیبایی برای شال های تک رنگ  است و برای ست کردن با لباسهای دیگر ایده فوق العاده ای است که از شالهای تک رنگ هم استفاده شود.

گره کراواتی برای مهمانی و تابستان

شال کراواتی برای خانم ها

این مدل  هم بین خانم های میانسال بسیار طرفدار دارد. می‌توانند روی هر بلوز و یا پیرهنی که با شالهای رنگی جذابیت ایجاد کنند.  رنگهای شاد در سنین میانسالی نه تنها آنها را جذابتر می‌کند بلکه برای روحیه آنها ومتفاوت شدنشان این شال های رنگی بسیار مناسب اند.

 انواع مدل بستن شال  بزرگ زمستانی

انواع بستن شال بزرگ زمستانی

برای آنها که عاشق شالهای بزرگ و به قول ادبیات مد و مدلینگ شال پتویی هستند این مدلها هم بسیار جذاب است و هم برای زمستان بسیار گرم و دلنشین.

روش بستن شال گردن دوحلقه ای برای بهار و پاییز

روش بستن شال گردن متفاوت دو حلقه ای

برای این روش سعی کنید جنس شالتان نازک و چروک باشد تا حلقه ها زیادی بزرگ نشوند. این مدل برای تابستان و بهار خیلی زیبا است.به ترتیب با عکسها تمرین کنید.

بستن متفاوت شال بهاره

در مرحله اول یک سمت شال را یک حلقه درست کنید و سمت دیگر مانند تصویر بلندتر باشد.

بستن متفاوت شال نازک و چروک

حالا دو انتهای شال را داخل حلقه کنید و بالاتر ببرید تا جا برای یک حلقه دیگر باز شود

مراحل بستن شال خاص و آسان دور گزدن

دوباره انتهای حلقه را یک پیچ دیگر بدهید تا یک حلقه دیگر درست شود

بستن متفاوت شال

حالا انتهای شال را که در حلقه بالایی رفته بود را از این حلقه رد کنید. به این روش یک مدل شال خاص و متفاوت دارید.

خودتان می‌دانید قسمت سخت انتخاب شال و روسری علاوه بر رنگ نوع گره و ست کردن آن است.  اگر این انواع مختلف گره را امتحان کنید می‌توانید همه شالهای کهنه و قدیمی خود را که فکر می‌کنید دیگر مد نیستند استفاده کنید. برای زنان ایرانی شال و روسری بخش عمده لباسهایشان است. اما این مدل گره ها را می‌توانید با حجاب و روسری هم داشته باشید و برای مهمانی ها و مراسم هم استفاده کنید. صد البته که این روزها بستن شال و گره های مختلف فقط برای خانم ‌ها نیست آقایان هم با انواع شالگردن و گره های مختلف بسیار جذاب می‌شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *