عشق خورمون تستوسترون دوپامین

از داستان‌های عشق

احتمالا عشق از ابتدای پیدایش انسان، در زندگی تاثیر بسزایی داشته ا…
بهمن ۱۴, ۱۳۹۶/توسط ستاره

تاثیر قرص بارداری در میل جنسی زنان

رفتار های جنسی زنان به دلایل خیلی زیادی متفاوت است و حتی به روش های مختلفی تغییر می کند یکی از این دلایل روزهای تخمک گذاری است . برای مثال تحقیقات نشان داده است که زنان در دوران تخمک گذاری بیشتر به روابط جنسی فکر می کنند و حتی بیشتر لباس های قرمز و صورتی می پوشند. قسمت جالب توجه این است که زنان در دوران تخمک گذاری به مردهایی که بیشتر حالت مردانه دارند توجه بیشتری دارند و عطرهای مردانه برایشان جذابتر است.
مهر ۱۳, ۱۳۹۵/توسط گندم

آموزش ماساژ باروری، تکنیک های ساده برای زنان

ماساژ باروری مجموعه ای از تکنیک های باروری است که به بهداشت باروری و افزایش قدرت باروری زنان کمک شایانی می کند. ماساژ باروری برای بهبود و تنظیم چرخه قاعدگی، دردهای قاعدگی بسیار مفید است. متخصصین ماساژ درمانی مجموعه ای از تکنیک های ساده و موثر ماساژ را جمع کرده اند تا به زنان کمک کنند خودشان بتوانند با ماساژ بهداشت باروری خود را بهبود بخشند و قدرت باروری خودشان را افزایش دهند.
شهریور ۱۲, ۱۳۹۵/توسط گندم

تفاوت ارگاسم مردها با زن ها چیست؟

این سوال خیلی از زن ها و مردهاست تفاوت ارگاسم مردها با زن ها چیست ؟ آیا هردو یک حس را تجربه میکنند آیا بدن هردو یک عکس العمل نشان میدهد و سوالات زیادی از این قبیل...
شهریور ۶, ۱۳۹۵/توسط گندم

مصرف کالری در طول رابطه جنسی چقدر است؟

برای کسانی که اندازه کالری مصرفی همه چیز را دارند این یک سوال اساسی است که رابطه جنسی چقدر کالری مصرف می کند؟
مرداد ۲۹, ۱۳۹۵/توسط گندم

واقعیت های علمی درباره خیانت

مطالعات علمی بسیار زیادی درباره خیانت و اینکه چرا اتفاق می افتد؟ چه زمانی اتفاق می‌افتد؟ در بین چه جنسیتی بیشتر است و ... انجام شده . یک مقاله علمی جدید که در مجله جدیدترین فرضیه ها در روانشناسی چاپ شده حرفهای جالبی درمورد خیانت می‌زند.
مرداد ۱, ۱۳۹۵/توسط گندم

چطور چشم ها از تمایلات درونی عشق و جنسی می گویند؟

تصور کنید در میان یک مکالمه حضوری با شخصی هستید که هیچ ایده ای ندارید راجع به شما چه فکری در ته ذهنش دارد. آیا دلیل ارتباط او تنها رابطه جنسی است یا چیزی بیش از اینها. تحقیقات نشان می دهد که چشم های آنها می توانند جواب درست را بدهند هر چند خودشان ندانند
تیر ۲۹, ۱۳۹۵/توسط گندم

انزال در خواب با زندگی جنسی مردها چه ارتباطی دارد؟

آیا این سوال برای شما هم پیش آمده که ارتباط انزال در خواب با زندگی جنسی مردها چه می تواند باشد در راستای این سوال یک سوال دیگر پیش می آید: سوال اساسی در واقع این است که آیا این خوابهای خیس آقایان به این معنی است که آنها در بیداری به طور کامل به ارگاسم نمی‌رسند؟
تیر ۲۵, ۱۳۹۵/توسط گندم

تزریق بوتاکس برای افزایش سایز آلت تناسلی

همه ما بوتاکس را به عنوان یک روش درمان و دارو برای از بین بردن چین و چروک پوست صورت می‌شناسیم. اما جالب است که بدانید بوتاکس با فلج کردن موقتی برخی ماهیچه ها عملکرد جالبی در روابط جنسی دارد. در زنجفیل با یک عملکرد دیگر بوتاکس آشنا شوید.
تیر ۱, ۱۳۹۵/توسط گندم

چرخه باروری در مردها هم وجود دارد؟

همه ما درباره چرخه باروری زنان حرفهای زیادی شنیده ایم. مردها معمولا برای اینکه پدر شوند دوره تخمک گذاری و چرخه باروری زنان را متهم می‌کنند. بیشتر مواقع اگر حتی در دوران تخمک گذاری زن اقدام به بارداری کنند و زن همچنان باردار نشود تنها زن را مقصر می‌دانند. در حالی که خیلی مواقع تقصیر زن نیست.
خرداد ۲۱, ۱۳۹۵/توسط گندم

تاثیر سن در باروری زنان

خانم ها به هیچ وجه این اسطوره غلط را باور نکنید که زنان در هر سنی میتوانند بچه دار شوند، اگر هم این اتفاق بیافتد مطمئنا بهای سنگینی را باید بپردازند...
خرداد ۱۹, ۱۳۹۵/توسط گندم

آنچه که هر زنی درباره واژن باید بداند

زنان در مورد واژن و دستگاه تناسلی خود خیلی کمتر از دیگر اعضای بدنشان میدانند، در حالی که شناخت این عضو مهم در زندگی جنسی و زناشویی و سلامت آنها تاثیر بسیاری دارد...
خرداد ۱۸, ۱۳۹۵/توسط گندم

در زنجفیل