زنجبیل درمانی جایگزین شیمی درمانی می شود

زنجبیل درمانی جایگزین شیمی درمانی می شود اگر به آن باور کنیم و درست مصرف کنیم. در مورد سرطان پروستات و تخمدان و روده بزرگ محققان به نتایج جالبی رسیده اند.

زنجبیل قرن‌ها است که در طب سنتی مورد استفاده قرار میگیرد. خواص متعدد آن برای درمان بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار میگیرد حتی در علم مدرن هم بسیار از خواص درمانی زنجبیل استفاده میشود. جالب است بدانید زنجبیل خواص ضد سرطانی دارد.

زنجبیل حاوی جینجر، پارادول و شاگول است که همگی ترکیبات ضد سرطان هستند. در یک مطالعه علمی که در مجله غذا و ترکیبات شیمیایی سمی چاپ شده بود و همچنین منابع علمی دیگر به شدت بر این موضوع تاکید کرده بودند که زنجبیل سلولهای سرطانی پروستات، تخمدان و سرطان روده بزرگ را می‌کشد. حتی بیشتر از آنچه فکر می‌کنید برخی از متخصصین معتقدند که زنجبیل برای از بین بردن این سرطان ها از شیمی‌درمانی هم بسیار قوی تر عمل می‌کند.

زنجبیل درمانی جایگزین شیمی درمانی

محققان آمریکایی ثابت کردند که عصاره زنجبیل می تواند رشد و گسترش سلولهای سرطانی پروستات را  متوقف کند اگر روزانه به ازای هر یک کیلوگرم وزن شخص بیمار ۱۰۰ میلی گرم مصرف شود. نتایج آزمایشات آنها نشان داد که تا ۵۶ درصد این درمان موفق تر از شیمی درمانی بوده است. محققان به این نتیجه رسیدند که خوردن روزی ۱۰۰ گرم زنجبیل تازه برای یک بیمار ۷۰ کیلویی به طور معجزه آسایی سرطان پروستات و تخمدان و روده بزرگ را درمان می‌کند.

همچنین مزیت دیگر زنجبیل این است که مانند شیمی درمانی که دیگر سلولهای سالم بدن مانند سلولهای استخوان و شکم  را از بین می برد نیست و نه تنها هیچ ضرری ندارد بلکه سرشار از فواید دیگر نیز هست.

بنابراین پزشکان و محققینی که در این موضوع بررسی و آزمایش انجام دادند با قطعیت اعلام کردند که زنجبیل و عصاره زنجبیل در مدیریت درمان سرطان پروستات و تخمدان و روده بزرگ در شرایط دقیق آزمایشگاهی بسیار مفید و ثمربخش بوده و به همه بیمارانی که از این سه سرطان رنج می‌برند توصیه می‌کنند که روزانه مصرف زنجبیل تازه بر اساس وزن بدنشان را داشته باشند.

به ویژه آنها که در برابر شیمی درمانی و عوارض ناشی از آن ضعیف هستند بهترین گزینه برای کشتن سلولهای سرطانی را در زنجبیل می‌یابند.

به طور میانگین هر فردی که می‌خواهد با زنجبیل به نبرد با سرطان برود باید روزانه ۴ گرم زنجبیل تازه مصرف کند که بهترین راه پیشگیری از سرطان های گفته شده است. به غیر از زنان حامله که این میزان را باید به یک گرم در روز کاهش دهند. بنابراین بهتر است این توصیه پزشکان در زنجبیل درمانی جایگزین شیمی درمانی را جدی بگیریم و به آن اعتماد کنیم.

برای درمان خانگی موثر دیگر علیه سرطان و جایگزین شیمی درمانی این مطلب را بخوانید.

لینک اصلی

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *