شگفت زدگی عکاس پس از وارونه کردن عکسش

شگفت زدگی عکاس جز آن بخش از عکاسی است که هر کسی تجربه نمیکند. کوین…
آذر ۱۴, ۱۳۹۵/توسط گندم

لباس از جنس بلورهای نمک در دریای مرده

این هنرمند این لباس را برای مدت ۳ ماه در دریای مرده گذاشت و دریا این لباس از جنس بلورهای نمک را تحویل او داد...
شهریور ۷, ۱۳۹۵/توسط گندم

مسیر شیشه ای در ارتفاع ۴۶۰۰ فوتی در چین

اگر شما هم از ارتفاع می ترسید پس حتی دیدن عکسش هم سرتان را گیج می آورد این مسیر پیاده روی، روی شیشه در چین حتما کابوس وحشتناکی خواهد بود. در واقع قسمت ترسناک ماجرا فقط ارتفاع نیست بلکه از آن وحشتناک تر این است که باید در این ارتفاع روی شیشه ای که به صخره وصل شده راه بروی. ...
مرداد ۲۵, ۱۳۹۵/توسط گندم

لباس عروس کشورهای مختلف جهان چه شکلی است؟

در همین کشور خودمان هر اقلیمش لباس عروس مخصوص خودش را دارد که ای کاش این سنت و رسوم از بین نرود. در اکناف جهان هم همینطور است می‌توانید ببینید که لباس عروس کشور ها و فرهنگ های مختلف چقدر زیبا هستند و چطور یک لباس عروسی نمادی از کل فرهنگ آنها می‌شود. ..
تیر ۳۱, ۱۳۹۵/توسط گندم

لوکس ترین رستوران های بین المللی تهران

کشور ما به هیچ وجه با وجود انواع رستوران ها و غذاهای بین المللی سنت و غذای سنتی خودش را از دست نداده. با اینکه بیشتر ما ایرانی ها دوست داریم غذاهای بین المللی را امتحان کنیم اما باز هم در نهایت سراغ رستوران های محلی و غذاهای سنتی خودمان می رویم چون اینها طعم هایی هستند که با آنها بزرگ شده ایم. اما جدای از سلیقه های غذایی ما اگر دنبال لوکس ترین رستوران های بین المللی در ایران و تهران هستید خالی از لطف نیست که این مطلب را دنبال کنید.
تیر ۹, ۱۳۹۵/توسط گندم

غذاهای چوبی که به طور باورنکردنی واقعی اند

باور کردنش خیلی سخت است که این غذاها تنها یک مجسمه چوبی هستند...
خرداد ۲۶, ۱۳۹۵/توسط گندم

مجموعه عکسهای صبحانه عاشقانه که در اینترنت غوغا کرد

به این قضیه اعتقاد دارید که اگر با عشق برای کسی غذا درست کنید خوشمزه ترین غذای دنیا را خواهید داشت. صبحانه های عاشقی از آن دسته وعده هاست که از خاطرات دسته اول عاشقانه خیلی از زوج هاست. چه لذتی دارد وقتی صبح از خواب بیدار شوی و عشقت برایت بهترین صبحانه دنیا را آماده کرده باشد. و چه لذت بیشتری دارد که صبح از خواب بیدار شوی و برای عشقت یک صبحانه فوق العاده درست کنی.
خرداد ۲۲, ۱۳۹۵/توسط گندم

چرا نباید به شوهرها اعتماد کرد؟

حتما این جمله معروف رو شنیدید که "اگر می خواهید کاری به بهترین نحو انجام بشه بهتره خودتون انجام بدید" . خانوم هایی که این عکس ها را از دسته گلهای شوهرانشون گرفتن به معنی واقعی کلمه به این نتیجه رسیده ان.هرچند من فکر می کنم بیشتر این کارها عمدا انجام شده یا حد اقل امیدوارم اینطوری باشه. اگه شما هم جزء اون دسته از خانوم ها هستید که شوهرانتون به عمد یا غیر عمد خیلی مسئولیت هاشون رو کامل انجام میدهند می‌تونید از کارهاشون و دلایلی که نباید به شوهر اعتماد کرد رو مستند کنید و به مجموعه ما اضافه کنید.
اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۵/توسط گندم

اسکلت های عجیب و غریب در زیرزمین یک یتیم خانه

این اسکلت های عجیب و غریب و ترسناک در زیر زمین یک یتیم خانه در لندن پیدا شده اند ...
اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۵/توسط گندم

واقعیت های خواندنی درباره گریه کردن

همه ما با گریه به دنیا می‌آییم و وقتی رشد می‌کنیم روزانه ۴ تا ۵ اونس اشک تولید می کنیم. حتی اگر اصلا و یا خیلی کم گریه کنیم. در ادامه واقعیت های خواندنی درباره گریه کردن واینکه چرا این اتفاق می افتد را بخوانید...
اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۵/توسط گندم

عروس مویش را در شب عروسی اش تراشید تا با داماد مبتلا به سرطان همراه شود

چقدر دیدن عکسهایی که عشق ناب در آنها دیده می شود لذت بخش است. داستان عروسی این عروس و داماد اسپانیایی هم شنیدنی است...
اردیبهشت ۱, ۱۳۹۵/توسط گندم

زیباترین درختان بونسای دنیا را در این مجموعه عکس ببنید

درخت های بونسای فوق العاده اند، آنها علاوه بر اینکه به طرز شگفت انگیزی زیبا هستند در خانه و آپارتمان ها در سایزهای مختلف جای می‌شوند این درختها به صاحبانشان حس غرور می دهند، و صد البته در تمیز و خوشبخو کردن فضای خانه نقش بسیاری دارند. به بونسای ها درخت ریزه های ژاپنی هم می‌گویند. درخت بونسای هزاران سال است که مورد علاقه همه است.
فروردین ۲۸, ۱۳۹۵/توسط گندم

در زنجفیل