سفید کردن دوباره کفش های روشن با یک راه ساده

کفش های اسپرت و کتانی های سفید هیچ وقت از مد نمی‌افتند اما متاسفانه هیچ وقت نمیشود مثل روز اول آنها  را سفید و تمیز نگه داشت.هرچند سفیدی آنها باعث زیبایی می‌شود و هیچ چیز به اندازه یک کفش سفید کثیف که رنگش عوض شده آزار دهنده نیست.

سفید کردن دوباره کفش های روشن یکی از چالش های طرفداران کفش های کتانی سفید و روشن است که میتوانند به راحتی انجام دهند.

فصل تابستان و بهار فصل کفش های اسپرت سفید است. اگر دنبال یک راه حل ساده برای دوباره سفید کردن کفش های اسپرتتان هستید ما برای شما یک راه موثر و ساده داریم. تنها چیزی که احتیاج دارید سرکه سفید و جوش شیرین است.

این دو ماده برای سفید کردن و تمیز کردن کفش های روشن است. علاوه بر این این دو ماده برای از بین بردن باکتری ها و بوی بد کفش بسیار موثر است و بوی بد پا را کاملا از بین می‌برد.

نصف فنجان (۱۲۵ میلی لیتر) سرکه سفید

یک چهارم فنجان جوش شیرین

یک مسواک کهنه

این دو ماده را با هم ترکیب کنید تا یک کف سفید ایجاد شود.  قبل از آن کفش خود را کامل با  دستمال خیس پاک کنید تا خاکی و گلی نباشد. بعد با مسواک این کف را روی کفش بمالید و بگذارید به مدت نیم ساعت روی کفش بماند و بعد از نیم ساعت با آب سرد بشویید.

با جوش شیرین می توانید بوی کفش اسپرت خود را نیز از بین ببرید تنها کافیست شبها کمی جوش شیرین داخل کفش بریزید  و صبحها خالی کنید با این کار هم باکتری های کفش را از بین می برید و هم بوی بد را  محو میکنید.

فراموش نکنید که بندهای کفش خود را نیز می‌توانید به راحتی با انواع شوینده سفید کنید. تفاوت رنگ سفید کفش و بندهای کفش زیبایی کفش شما را از بین می‌برد.

4 پاسخ
  1. مهتا
    مهتا says:

    سلام میشه راهنماییم کنین
    کفش گرفتم جنسش پارچه کتونه سفیده بعد یکم دورش سیاه شد با مسواک و خمیر دندون دورشو با تاید ماشین هم خودشو شستم کزاشتم تو اتاق خشک شد صبح دیدم دور پارچش زرد شده 😞 میشه بگین چیکارش کنم ؟

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *