حمام روزانه

آیا حمام روزانه درست است؟ چه زمانی برای دوش گرفتن مناسب است؟

بعضی از مردم بدون حمام   روزانه و طولانی  احساس  تمیزی  نمی…
تیر ۲۶, ۱۳۹۶/توسط لیمو

تاثیر منفی مصرف مکمل ویتامین ب ۱۲ بر جوش پوستی یا آکنه

شما هم شاید به این داستان که بعضی از مردم پس ازدریافت مکمل های ویتامینی دچار جوش های پوستی شدند را شنیده باشید. مطالعات جدیدی که در مجله Science of Translational Medicine منتشر شده است نشان می دهد که ویتامین ب۱۲ می تواند باعث جوش پوست بشود.
دی ۱۵, ۱۳۹۵/توسط گندم

درمان خانگی از بین بردن سنگ کلیه با یک ترکیب ساده

کلیه ها نقشی حیاتی در زندگی انسان دارند و وظیفه دفع مواد زائد بدن به عهده آنهاست اما سنگ کلیه مسئله ای است که هر کسی را می ترساند هم درد وحشتناکی دارد و هم دفع آن بسیار سخت و دردناک است زنجفیل به شما آموزش می دهد که با یک درمان خانگی از بین بردن سنگ کلیه کلیه خود را پاکسازی کنید.
مهر ۲۵, ۱۳۹۵/توسط گندم

درمان های خانگی ترک لب در فصل پاییز

فصل پاییز که از راه می رسد خیلی ها از لب های خشک و ترک خورده شکایت می کنند آب و هوای خشک و سرد معمولا باعث ترک خوردگی لبها می شود. اگر شما هم دچار خشکی و ترک لب در پاییز می شوید زنجفیل برای شما راه حل های ساده و بسیار موثر دارد.
مهر ۱۰, ۱۳۹۵/توسط گندم

مرحم زنجفیل برای واریس و آرتروز معجزه می کند

لازم نیست درباره معجزات زنجفیل بگوییم چون همه میدانند که زنجفیل یک ریشه فوق العاده برای درمان خیلی از بیماری ها است که از زمان باستان تا به امروز استفاده می شود. خاصیت ضد التهابی زنجفیل برای درمان رگ های ورم کرده واریس و التهاب آرتروز معجزه می کند.
مهر ۸, ۱۳۹۵/توسط گندم

پیچیدن پلاستیک دور شکم را فراموش کنید!

احتمالا همه شما در اینترنت یا در بحث های دوستان شنیده اید که کسی با پیچیدن پلاستیک دور شکم و کمر میزان زیادی چربی سوزانده است.معمولا کسانی که این کار را می کنند بعد از مالیدن کرم یا لوسیون های خاصی دور شکم خود را با پلاستیک می پیچند تا کمر باریک داشته باشند.اما موضوع اصلی اینجاست که نه تنها پیچیدن پلاستیک دور شکم باعث چربی سوزی نمی شود بلکه عوارض خطرناکی هم دارد.
مهر ۵, ۱۳۹۵/توسط گندم

خواص بادکش درمانی که هر کسی باید بداند

بادکش درمانی یک روش سنتی و قدیمی است که چینی ها آن را ابداع کرده اند. بادکش درمانی برای تحریک نیروی حیات و انرژی را به بدن باز میگرداند و مانند طب سوزنی عمل میکند. قرن هاست که این روش در طب سنتی استفاده می شود و اخیرا ورزشکاران از آن بسیار بهره می برند. در واقع ورزشکاران برای باز شدن عضلات و افزایش چرخه انرژی در بدن و بهبود عملکردشان بادکش درمانی میکنند.
مهر ۳, ۱۳۹۵/توسط گندم

درمان بیماری های کودکان با پیاز

پیاز سرشار از سولفور است و به همین دلیل برای درمان خانگی دردهای بسیاری استفاده می شود. با نزدیک شدن فصل سرما نوزادان بیشتر در معرض باکتری و مریضی و ویروس قرار می گیرند. زنجفیل به همه مادرانی که نوزاد کوچک دارند یک توصیه ساده میکند که به همین روش می توانند کودکشان را از بیماری های زیر ایمن کنند.
شهریور ۲۵, ۱۳۹۵/توسط گندم

از بین بردن بوی بد واژن به روش های طبیعی و خانگی

هر زنی حداقل یک بار این قضیه را در زندگی خود تجربه کرده است که احساس کرده است که بوی واژن آزارش می دهد. دلایل مختلفی برای ایجاد بوی بدن واژن وجود دارد که به طور کلی از قرار زیر است:
شهریور ۲۳, ۱۳۹۵/توسط گندم

آموزش ماساژ باروری، تکنیک های ساده برای زنان

ماساژ باروری مجموعه ای از تکنیک های باروری است که به بهداشت باروری و افزایش قدرت باروری زنان کمک شایانی می کند. ماساژ باروری برای بهبود و تنظیم چرخه قاعدگی، دردهای قاعدگی بسیار مفید است. متخصصین ماساژ درمانی مجموعه ای از تکنیک های ساده و موثر ماساژ را جمع کرده اند تا به زنان کمک کنند خودشان بتوانند با ماساژ بهداشت باروری خود را بهبود بخشند و قدرت باروری خودشان را افزایش دهند.
شهریور ۱۳, ۱۳۹۵/توسط گندم

درمان محلی دردهای شکمی و سرماخوردگی در نهایت سادگی

یک راه درمان محلی که از دردهای شایع ناشی از سرما خوردگی و گلو درد و سرفه گرفته تا دردهای شکمی ناشfی از قاعدگی را می توان در سریعترین زمان ممکن از بین برد.
شهریور ۱۲, ۱۳۹۵/توسط گندم

درمان های خانگی کهیر، چند را ه موثر برای از بین بردن آن

اگر شما هم مدام کهیر می زنید به خوبی می دانید که نمی توانید خودتان را کنترل کنید مدام در حال خاراندن کهیر ها هستید طوری که گاهی خودتان از دیدن صحنه ای که ایجاد کرده اید می ترسید. برای کسانی که نمی دانند کهیر چیست باید بگویم که کهی دانه های معمولا قرمز رنگ و برجسته روی پوست است که معمولا به شدت می خارد و پوست هم معمولا خشک می شود تقرببا خیلی واضح است وقتی پوست کهیر می زند با زمان های عادی.
شهریور ۱۰, ۱۳۹۵/توسط گندم

در زنجفیل