آیا سنگ‌ها به کاهش وزن و لاغری کمک می‌کنند؟

سنگ‌های لاغری و کاهش وزن

آیا سنگ‌ها می‌تواند به شما در کاهش وزن و لاغری کمک کند؟ 

پاسخ :بله، برخی از سنگ‌ها به شما در کاهش وزن کمک می‌کنند

کدام یک از سنگ‌ها به کاهش وزن شما کمک می‌کند؟

از صحبتهای آنا ساتیا بشنویم:

مسلما این مساله یک درمان یا روشی قطعی برای کاهش وزن به شمار نمی‌رود. این سنگ‌ها در واقع یاری دهنده شما در این مسیرتان هستند.  نه اینکه شما هر چی دلتون می‌خواد بخورید و اصلا هم تحرک نداشته باشید، اما با وجود این سنگ‌ها در کنارتون به تناسب اندام می‌رسید…

سنگ آپاتیت و سنگ خورشید

سنگ آپاتیت:

از گروه کانی‌های فسفاتی است. انواع قابل تراش و شفاف این سنگ در رنگ های بنفش،بی رنگ، آبی، زرد مایل به سبز تا آبی مایل به سبز و یا زرد رنگ می‌باشند.

سنگ خورشید:

از گروه سنگی فلدسپار است. رنگ غالب سنگ خورشید،نارنجی، زرد و یا قهوه ای می‌باشد.

این دو سنگ باعث می‌شوند تا اشتهای شما کم شده و متابولیسم (سوخت  و ساز) بدن شما بالا برود. سنگ سرافینیت ( معروف به سنگ بال فرشته یا سنگ اسرافیل)، از دیگر انواع سنگ است که روی اشتها و نیز سمزدایی بدن تاثیر می‌گذارد.

این سنگ‌ها می‌توانند روی انرژی و ذهن شما تاثیر داشته باشند و کاهش وزن را برای شما تسهیل کنند. پس سنگ‌ها می‌توانند بدن و ذهن شمارا تحت تاثیر قرار بدهند و در شما حس خوب ایجاد کنند.

اما هیچ‌وقت غذای سالم، ورزش کردن و در کل یک لایف‌استایل سالم را فراموش نکنید. یکی از دلایل افزایش وزن بعد از یکی سن خاص، مخصوصا در خانم‌ها به دلیل مسائل مربوط به تیروئید است. حتی اکر فقط سالاد کاهو بخورند. پس بعد از یک سنی نیاز به همورمون درمانی نیز هست.

من خودم درگیر این مسائل بوده و هستم. و در این مدت این سنگ‌ها به من کمک کردند تا آرامش پیدا کنم و راحت‎تر بخوابم. اما همیشه یادتون باشه این سنگ‌ها تنها راه درمان نیستند.

 

3 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *