zanjefil

تمامی مطالب زنجفیل یا توسط نویسندگان سایت تألیف شده و یا اینکه ترجمه و تألیف مطالب وب‌سایت‌های معتبر خارجی است. زنجفیل از هیچ مطلبی از دیگر سایت‌های فارسی‌زبان استفاده نمی‌کند. چه تألیف و چه ترجمه مطالب نه‌تنها نیازمند صرف زمان و هزینه است، بلکه نویسندگان سایت تلاش می‌کنند تا با صرف دقت و تلاش فراوان مطالبی را به مخاطبان ما ارائه کنند که برای آن‌ها جذاب و همچنین مستند باشد. بنابراین تمام حقوق نشر، بازنشر و چاپ این مطالب اعم از کامل (تکی، مجموعه‌ای) یا درج نقل‌قولی از آن‌ها در سایر رسانه‌ها (چاپی، دیجیتال)، متعلق به وب‌سایت زنجفیل است.

شرایط بازنشر مطالب زنجفیل در سایر رسانه‌ها اعم از دیجیتال و چاپی، به هر شکلی شامل یکی موارد زیر است:

۱. بازنشر کامل مطالب وب‌سایت زنجفیل در سایت‌های دیگر برای دو مطلب اول رایگان و مطاب بعدی مشمول پرداخت هزینه بابت هر مطلب است، برای این منظور لطفاً با ایمیل {info[at]zanjefil[dot]com} تماس بگیرید.

۲. بازنشر بخشی از مطالب وب‌سایت زنجفیل در رسانه‌های دیجیتال، به هر شکل متصور، فقط با ارائه هایپرلینک (لینک درون‌متنی) و نیز درج نام زنجفیل در بخش منابع خبر، مجاز است.

۳. انتشار مطالب وب‌سایت زنجفیل در رسانه‌های چاپی، فقط با کسب اجازه قبلی و توافق درباره جزئیات نحوه انتشار میسر است. برای این منظور لطفاً با ایمیل {info[at]zanjefil[dot]com} تماس بگیرید.

شما می‌توانید از طریق ایمیل {info[at]zanjefil[dot]com} و یا فرم تماس با ما در سایت با ما در ارتباط باشید.