,

عجیب‌ترین رکورد‌های گینس در غذاها

 

همیشه خواندن رکورد‌های گینس جالب است اما عجیب‌ترین رکوردهای  گینس در غذاها هم جالب و هم خنده‌دار است. چرا آدم‌ها  اینچنین رکوردهایی ثبت می کنند!

خوردن اسمارتیز با چشم بسته و چوب چینی

این مرد اشریتا فرمن رکورد خوردن بیشترین اسمارتیز با چشم بسته با چوب غذاخوری چینی‌ها را دارد. او توانسته در تاریخ ۸ دسامبر ۲۰۱۱ در یک دقیقه ۲۰ تا اسمارتیز را با چوب چینی و چشم بسته بخورد.

عجیب ترین رکوردهای گینس در غذاها

گرانترین همبرگر

گرانترین همبرگر قیمتش ۵۰۰۰ دلار است. در ۲ جولای ۲۰۱۱ در آمریکا به فروش رفت. اینکه چرا این قیمت؟  این همبرگر به عنوان گرانترین همبرگر در گینس ثبت شد.میگویند از بهترین مواد آبدار و بهترین شیوه گریل کردن تهیه شده‌است!

گرانترین همبرگر دنیا

سریعترین زمان برای نوشیدن یک بطری لیموناد با نی

سریعترین رکورد برای نوشیدن یک لیتر لیموناد با نی ۵۴.۱ ثانیه است. این رکورد توسط مایکل جنکینز در ۲۰ جون ۲۰۱۳ ثبت شده‌است.

سریعتر زمان نوشیدن با نی

رکورد دار بیشترین همبرگرخوری در دنیا

دونالد گورسکی در چهلمین سال زندگی خودش خوردن ۲۶۰۰۰ همبرگر را در ۱۱ اکتبر ۲۰۱۱ ثبت کرد.

بیشترین همبرگر خور دنیا

خوردن بیشترین فلفل قرمز تند در ۲ دقیقه

جیسون مک ناب در مدت ۲ دقیقه ۶۶گرم فلفل تند آتشین خورد و به این ترتیب اسم خودش را در کتاب رکورد گینس در ۱۹ جون ۲۰۱۳ ثبت کرد. رقیب‌های او رکوردهای نزدیکی ثبت کردند ۴۵ گرم و ۴۶ گرم اما او با ۶۶ گرم هنوز رکورد‌دار است.

رکورد خوردن فلفل

بزرگترین بادکنک آدامسی

هالی‌ویل در سال ۲۰۰۴ با بادکردن آدامس بادکنکی بدون کمک دستش رکورد گینس را از آلابامیانز رکورد‌دار قبلی گرفت. او بادکنکی به قطر ۵۸ سانتی‌متر ساخت.

بزرگترین بادکنک آدامسی

بزرگترین کیک دنیا

بزرگترین کیک دنیا  که ۲ تن وزن داشت، در  ۳۰ نوامبر ۲۰۱۴ با طول ۱۲ متر ۱۷ سانتی‌متر و عرض ۹ متر و ۸۰ سانتی‌متر و ارتفاع ۴۱ سانتی‌متر در لندن ساخته شد. این کیک به ۱۲۰۰۰ تکه تقسیم شد و با آن در مراسم خیریه کودکان سرطانی از مهمانان پذایرایی شد.

بزرگترین کیک دنیا

نظرشما در مورد عجیب ترین رکوردهای گینس دنیا در غذاها چیست؟ آیا کار راحتی به نظر می آید؟ کسی را می شناسید که بتواند این رکوردها را بشکند؟

لینک اصلی

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *