, ,

عکاسی مخفیانه از خواستگاری آدمها !

Previous Image
Next Image

info heading

info content

این عکاس با عکس گرفتن مخفیانه ازلحظه های  پیشنهاد ازدواج و خواستگاری درآمد زندگی اش را کسب می کند..

عکاسی به نام  لتو Leto یک کار بسیار خلاقانه و زیبا انجام داد. او از ماندگارترن لحظه‌های مردم بدون اینکه خودشان بدانند عکس می‌گیرد. این عکاس اصالتا روس زندگیش را  با چرخیدن در پارک‌ها و فضاهای رمانتیک شهر برای شکار لحظه ناب خواستگاری می‌گذراند. برای همین همه زوج‌های نیویورک عاشق او هستند. لتو زیباترین و ماندگارترین لحظه زندگی زوج‌ها را بدون اینکه خودشان بدانند ثبت می‌کند و به آنها هدیه می‌دهد.

لتو یک عکاس خواستگاری و نامزدی حساب می‌شود. او بعد از اینکه لحظه خواستگاری آنها را عکس گرفت به عنوان عکاس مراسم عروسی آنها دعوت می‌شود  و به این طریق زندگی می‌کند. ویژگی خاص تمام عکس‌های او حس قشنگ سورپرایز شدن و شگفت‌زدگی است. لتو در مصاحبه با نیویورک تایمز گفت که من دیگر با چشمان بسته هم حس می‌کنم که کجا قرار است خواستگاری انجام شود.

۱ لتو در سال ۲۰۱۰ به آمریکا رفت و قبل از اینکه عکاس نامزدی به حساب بیاید. یک بار از جانب مردی برای گرفتن عکس در لحظه درخواست ازدواج استخدام شد.

بعد از آن لتو درخواست‌های دیگری برای عکاسی آن لحظه داشت و او بنا به موقعیت و شرایط خواستگاری قیمت را از ۲۵۰ تا ۴۰۰ دلار پیشنهاد می‌داد. تا اینکه این فکر به ذهنش رسید که از خواستگاری‌ها ی شهر عکس بگیرد. بعد از آن او سعی میکرد تا می‌تواند با آنها که قصد ازدواج دارند ارتباط برقرار کند و یا با اطلاع خواستگار و یا بدون اطلاع او از آنها عکس می‌گرفت.

لتو باید کاملا حواسش را جمع می‌کرد باید جوری پنهان می‌شد که دیگران متوجه او نشوند  و در عین حال بهترین زاویه عکس را میداشت، که در این ماجرا خیلی‌ها به او تهمت جاسوسی و یا فضولی زدند.

او حالا تمام نقطه‌های رمانتیک شهر را می‌شناسد ومی‌داند که کجای شهربیشترین آمار خواستگاری وجود دارد.

از متفاوت‌ترین عکس‌های او، عکسی است که در صحنه تئاتر سیندرلا  انجام شد. زن که نقش سیندرلا را بازی می‌کرد از یکی دیگر از بازیگران خواست که به جای او از مرد مورد علاقه‌اش خواستگاری کند که بعد از تمام شدن تئاتر در حضور همه  تماشاگران این خواستگاری انجام شد.

لتو می‌گوید ” .وقتی آن لحظه را عکس می‌گیرم در خوشحالی آنها شریک می‌شوم بارها شده است که پا به پای آنها اشک شوق ریختم” او حالا از عکاسان محبوب زوج‌های جوان است.

باید این شغل را جزء رمانتیک‌ترین و زیباترین شغل‌های روی زمین ثبت کرد.

 

 

2 پاسخ
  • مدیر
   مدیر says:

   امیدواریم متن مطلب را هم خوانده باشید، از متن مطلب: “از متفاوت‌ترین عکس‌های او، عکسی است که در صحنه تئاتر سیندرلا انجام شد. زن که نقش سیندرلا را بازی می‌کرد از یکی دیگر از بازیگران خواست که به جای او از مرد مورد علاقه‌اش خواستگاری کند که بعد از تمام شدن تئاتر در حضور همه تماشاگران این خواستگاری انجام شد.”

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *