,

قبیله های بدوی که در حال انقراض اند.

ما که در دنیای رسانه و اینترنت و تکنولوژی در این قرن مدرن غرق شده‌ایم نمی‌توانیم تصور کنیم هنوز قبیله هایی  هستند که به شیوه اجداد نخستین ما زندگی می‌کنند.

به دور از همه هیاهو‌های قرن ۲۱ این قیبله‌ها شیوه پدرانشان را در طبیعت بکر زادگاهشان حفظ کرده‌اند و مانندخیلی از چیزهای ارزشمند جهان اطراف ما رو به انقراض‌اند. در این مطلب سعی کردیم چند تا از این قبایل انسانی  بدوی که متاسفانه در آینده‌ای نزدیک دیگر هیچ نام نشانی از آنها نیست را به شما معرفی کنیم. حیف است که ندانیم فارغ از دنیای ماشینی ما هنوز بعضی انسان‌ها به شیوه‌های انسان‌های نخستین زندگی می‌کنند و دارندفرهنگشان را فراموش می کنند.

کالم Kalam

در پاپوا در گینه نو انسان‌هایی هستند که با دنیای جدید ما کاملا متفاوتند. زنان کشاورزی می‌کنند و مردان به شکار می‌روند. ماسک‌های وحشتناک، سوراخ‌های بدن و کلاه‌ها همه برای فراری دادن دشمنان و حیوانات وحشی است.

قبیله بدوی  در حال انقراض

کارو Karo

دره اومو در آفریقا محل زندگی این انسان ها است. حدود ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ نفر از قبیله کارو اکنون در دره‌های ،آفریقا زندگی می‌کنند. این قبیله به خانه‌های زیبایش مشهور بودند اما مجبور شدن به خاطر غذا خانه‌های زیبای خود را ترک کنند و الان در خانه‌های مخروطی گلی زندگی می‌کنند.

قبیله انسان های بدوی

مائوری Maori

به خاطر سالها انزوا قبیله مائوری جامعه خودش زبان خودش و اسطوره‌های خاص خودش را دارد. این روزها با تلاش جوامع اروپایی که از قرن ۱۸ شروع شده‌بود سعی کردند فرهنگ این قبایل بدوی دست‌نخورده بماند.

مردی از قبیله مائوری

آسارو Asaro

افراد این قبیله همیشه گل‌آلودند. طبق افساناه‌هایشان آنها هنگام دفاع در برابر دشمنان خود را در باتلاق گل‌آلود پنهان کرده‌بودند و وقتی از آنجا بیرون آمدند تا به دشمن حمله کنند دشمنان از چهره آنها ترسیدند و با این فکر که آنها روح هستند فرار کردند بعد از آن آنها همیشه برای دور کردن دشمن بدن خود را گل‌آلود می‌کنند.

قبیله بدوی آسارو

ماسایی Maasai

این قبیله سودانی هستند.اعضای آن در مسیر خود به هر روستا و قبیله دیگری حمله می‌کنند و گاوها و احشام آنها را با خود می‌برند. آنها نهایتا در دره ریفتا ساکن شدند. این قبیله از آخرین قبیله‌های جنگجو روی زمین هستند  که باقی‌ماند‌ه‌اند. شما می‌توانید مردان و زنان جوان اعضای قبیله را در شهر در حال فروش حیوان و وسایل دست‌ساز خودشان ببینید.

قبیله بدوی و جنگجوی آفریقایی

هولی Huli

آنها صورت خود را زرد و سفید رنگ می‌کنند و با موهای خودشان کلاه گیس درست می‌کنند و به سر می‌گذارند.

قبایل انسان های اولیه

گوروکا Goruka

اعضای این قبیله با جمع‌آوری دانه‌های گیاهی و شکار زندگی می‌کنند. آرایش صورت و ماسک‌های آنها مانند قبایل دیگر برای فراری دادن دشمن است.

قبیله های وحشی

چوکچی Chukchi

این قبیله از اهالی بومی سیبریایی هستند و در پنینسولا زندگی می‌کنند.اینها اقوامی هستند که از روس‌ها شکست نخوردند و فرهنگ و اعتقادات خود راحفظ کردند.

قبیله بدوی مغولی

سامبورو Samburu

این افراد در شمال کنیا زندگی می‌کنند و برای تغذیه شترها و حیواناتشان هر ۶ هفته کوچ می کنند. این قبیله بسیار مستقل از بقیه قبیله‌ها زندگی می‌کنند و در فرهنگشان به تساوی حقوق مرد وزن و همه اقشار قبیله معتقدند.

قبایل بدوی آفریقایی

ونوآتو Vanuatu

این قبیله اعتقاد دارند که ثروت و قدرت از طریق مراسم و رقص خاصی به دست می‌آید و برای همین آنها در اجرای مراسم خاص و رقصشان معر%