,

ماسک صورت برای از بین بردن منافذ پوست

ماسک صورت منافذ پوست

پوست از طریق این منافذ تنفس می‌کند. و با چشم غیر مسطح دیده نمی‌شوند. اما ممکن است با بالا رفتن سن اندازه آنها بزگتر شود. که ظاهر خوشایندی ندارند. و بسیاری از ما دچار این منافذ هستیم و دنبال یک راه حل خوب و مفید و ماسک صورت مناسب هستیم.

اکنون به جای استفاده از لوازم آرایش گران‌قیمت، این روش را اتحان کنید و نتیجه آن را با ما درمیان بگذارید.

ماسک صورت ژل آلوورا

پوست خود را با کمی از ژل آلوورا بپوشانید. و بگذارید تا تمام شب روی پوست قرار بگیرد. صبح به آرامی و با آب ولرم از روی پوست خود بشورید. این روش کمک میکند تا به پوست آبرسانی شود. نیز پوست سفت و تازه به نظر برسد، به علاوه اینکه چربی‌ها و ترکیبات آلوده را از روی پوست تمیز می‌کند.

ماسک صورت سرکه سیب

یک قاشق سرکه سیب طبیعی را با یک قاشق آب مخلوط کنید و به عنوان تونر یا همان پاک‌کننده پوست، روی پوست خود اسپری کنید. و اجازه دهید تا خشک شود. این کار باعث می‌شود تا اندازه این منافذ کوچکتر شود و اسیدیته پوست متعادل شود، به علاوه اینکه از عفونت ها جلوگیری می‌کند.

استفاده از ماسک صورت سفیده تخم مرغ

این ماسک کمک می‌کند تا پوست شما سفت شود و منافذ پوست کوچکتر به نظر بیایند.

ترکیبات ماسک صورت سفیده تخم مرغ:

  • سفیده تخم مرغ یک عدد
  • آرد جو دوسر دو قاشق غذاخوری
  • آب لیموی تازه دو قاشق غذاخوری

طرز تهیه ماسک صورت سفیده تخم مرغ:

  • تمام مواد را باهم ترکیب کنید تا خمیری یکدست حاصل شود. سپس پوست صورت را با این خمیر بپوشانید و بگذارید تا برای نیم ساعت باقی بماند. در نهایت با آب سر بشورید. برای نتیجه گیری بهتر پیشنهاد می‌کنیم تا از این ماسک روزانه استفاده کنید.

ماسک صورت جوش شیرین:

مقدار مناسبی از پودر جوش شیرین را با آب مخلوط کنید تا خمیری یکدست حاصل شود. این خمیر را روی پوست خود قرار دهید و برای چند دقیقه به آرامی ماساژ بدهید و سپس صورت خود را بشورید. این کار را هر سه تا چهار روز انجام دهید. دقت کنید استفاده روزانه از این ماسک تاثیرات منفی دارد، و ممکن است پوست صورت بیش از اندازه خشک شود. این ماسک ضدجوش صورت است.

 

 

 

 

 

2 پاسخ

تعقیب

  1. […] آن برای تهیه ماسک صورت استفاده […]

  2. […] در این مقاله کوتاه با ورزش‎‌های مخصوص ماهیچه‌های صورت و نیز سفت شده پوست صورت آشنا خواهیم شد. باور کنید زمان […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *