مایکل جکسون, بدون جراحی پلاستیک در آخر عمرش چه شکلی می شد؟

برای خیلی از طرفداران  وعاشقان مایکل جکسون این سوال پیش می آمد که اگر او اینقدر تغییر چهره نمی داد چه شکلی باقی می ماند؟

در سال ۲۰۰۸  وب سایت معروف دیلی ویل تلاش کرد تا چهره مایکل جکسون را بدون تاثیر چاقو‌های عمل‌های جراحی پلاستیک و در سن خودش به نمایش بگذارد. این سایت به روشهای مختلف چهره‌شناسی این کار را انجام داد و این خواننده محبوب در همه دوران را با چهره طبیعی و بدون جراحی پلاستیک به همه نشان داد.

سوال اساسی این است که چرا با بقیه انسان‌های مشهور با آن همه جراحی‌های متعدد این کار را نمی‌کنند حالا که این تکنولوژی را دارند و می‌توانند چهره واقعی همه را بدون جراحی‌های متعدد نشان دهند.  پاسخ به این سوال به نظر ساده می آید. چه کسی به اندازه مایکل جکسون برای مردم دنیا شناخته شده بود؟ آهنگها و آلبوم های چه کسی با وجود صدها حاشیه و شایعه همچنان در صدر پرفروش ترین های حتی قرن قرار داشت و مهم‌تر  اینکه کدام خواننده مشهور به این اندازه تغییر چهره داد؟ او از بیماری نادر ژنتیکی رنج می‌برد. اما احتمالا خیلی‌ها با من هم نظرند که مایکل جکسون با هر صورتی که داشت یا می‌توانست داشته باشد از ارزش قدرت و توانایی‌اش کم نمی‌شد.

سلطان پاپ جهان با چهره بدون جراحی و تغییر این شکلی بود.

مایکل جکسون بدون جراحی پلاستیک

7 پاسخ
 1. پویا
  پویا says:

  اگه زود باور و خرافاتی نباشید میفهمید که مایکل غیر از دو عمل بینی هیچ عملی نداشته است
  اثباتش هم همه جوره موجود است

  پاسخ
 2. زهرا
  زهرا says:

  مایکل انسان بزرگی بود حق نداریم اینگونه درباره ایشان قضاوت کنیم. فقط دو تا عمل بینی اونم بعد از شکستگی بینشون داشتند.

  پاسخ
  • گندم
   گندم says:

   دوست عزیز در مورد اینکه ایشون در دنیا بی نظیر بودند هیچ حرفی نیست کل این مطلب میگه که این خواننده ماندگار جراحی پلاستیک کرده و قیافش اگر جراحی نمیکرد اینطوری بود. هیچ توهینی به این بزرگوار نشده . آدم ها مختارند هر کاری که دوست دارند برای خودشون بکنند . این به کسی ربطی نداره و تنها مایکل جکسون نیست که عمل زیبایی کرده اگر دقت کنید در خود مطلب هم به اهمیت و محبوب بودنش اشاره شده .

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *