, ,

مجموعه عکسهای صبحانه عاشقانه که در اینترنت غوغا کرد

به این قضیه اعتقاد دارید که اگر با عشق برای کسی غذا درست کنید خوشمزه ترین غذای دنیا را خواهید داشت. صبحانه های عاشقی از آن دسته وعده هاست که از خاطرات دسته اول عاشقانه خیلی از زوج هاست. چه لذتی دارد وقتی صبح از خواب بیدار شوی و عشقت برایت بهترین صبحانه دنیا را آماده کرده باشد. و چه لذت بیشتری دارد که صبح از خواب بیدار شوی و برای عشقت یک صبحانه فوق العاده درست کنی.

مرد عاشقی که در صبحانه درست کردن البته بسیار حرفه ای است صبحها برای عشقش صبحانه درست می‌کند و عکس های صبحانه اش در اینستاگرام غوغا کرده . مایکل زی در پاسخ به روزنامه گاردین که از او مصاحبه کرده بود گفته است ” مردم فکر می‌کنند که من دیوانه هستم اما واقعیت این است که من واقعا عاشقم و از درست کردن این صبحانه ها برای عشقم بیشترین لذت دنیا را می برم”. او حتی گاهی از شب قبل همه چیز را آماده می‌کند و در سال حتی یک روز را هم بدون صبحانه نگذاشته. همچنین او سعی کرده صبحانه های سنتی ملیت ها وقومیت های مختلف را درست کند و عشقش را در غذاهای فرهنگ های مختلف زمین نشان دهد. مایکل زی و عشقش بهترین صبحانه های عاشقانه دنیا را  خورده اند.

یک چیز جالب درباره این صبحانه متقارن بودن آنهاست. اینها صبحانه های متقارن هستند که هر دو دقیقا شبیه هم اند و نماد زوج بودن و عشقشان است.

صبحانه متقارن عاشقانه

صبحانه عاشقانه

عکس صبحانه عاشقانه دو نفره

صبحانه عاشقانه

صبحانه دو نفره با عشق

symmetry-breakfast-food-photography-michael-zee-90__700

مجموعه عکس از صبحانه عاشقانه

1

2

4

 

 

 

ما هم می توانیم یک آرشیو  عکس از صبحانه های عاشقانه داشته باشیم. صبحانه ای که با عشق و برای کسی که عاشقش هستیم آماده کرده ایم. برای ما عکس های صبحانه عاشقانه خود را بفرستید و آن را ماندگار کنید.

لینک اصلی

 

3 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *