قشنگترین مدل های تتو مینیمال شما را عاشق تتو می کنند

اگر به دنبال قشنگترین مدل های تتو مینیمال هستید این طرح ها حتما شما را مجذوب خود می کنند...
مرداد ۲۳, ۱۳۹۵/توسط گندم

مدل های بافت مو، این مدل های بی نظیر را هیچ جای دیگر ندیده اید

اگر به دنبال مدل های بافت موی بی نظیر و خلاقانه هستید حتما با دیدن این عکسها و هنر بافنده آنها شگفت زده می شوید
اسفند ۱۴, ۱۳۹۴/توسط گندم

روش های بستن شال دور گردن کاملا متناسب با هر فصل

می‌خواهید مدل‌های جدید بستن شال و روسری دور گردن را یاد بگیرید؟ شال دور گردن را خانم‌ها می‌توانند گره خورده، پیچ خورده و یا بافته داشته باشند و به روش‌های زیادی می‌توان با شال و روسری جذاب و زیبا شد. بستن متفاوت شال و روسری دور گردن کل لباس و ظاهر آدم را تغییر می دهد. انواع شالهای بزرگ و زمستانی یا شالگردنهای نازک وحریر برای این ظاهر زیبا وجود دارد که می‌توانید به لباس پوشیدنتان تنوع بدهید.
اسفند ۱۰, ۱۳۹۴/توسط گندم

رنگ متناسب بافصل را چطور انتخاب کنیم؟

بعد از اینکه فهمیدید رنگ شما چه رنگی است باید به این دقت کنید که شما در چه فصلی با چه نورآفتابی و با چه درجه هوایی زندگی می کنید. شاید باورتان نشود اماطبق نظر متخصصین رنگهای هر فصل در همان فصل تاثیری چندین برابر در زیبایی و به همان اندازه در ناهماهنگی چهره شما ایجاد می‌کند.
اسفند ۸, ۱۳۹۴/توسط گندم

چگونه مژه های بلند در آرایش داشته باشیم؟

بیایید واقع بین باشیم. هر چقدر هم مژه ها را تقویت کنیم باز هم به آن چیزی که میخواهیم نمیرسیم. همه میدانیم مژه ها نقش بسیار زیادی در زیبایی چشمان شما دارند برای همین هم هست که به سراغ مژه مصنوعی می‌رویم. اما باز هم اگر واقع بین باشیم می‌فهمیم که مژه مصنوعی هر چقدر هم در اندازه و شکل طبیعی باشد باز هم مصنوعی است . برای همین هم خیلی ها سراغ کاشت مژه دائمی می‌روند که آن هم مشکلات و عوارض خودش را دارد به خصوص اینکه دیگر باید با مژه های قدیم خود خداحافظی کنید.
اسفند ۱, ۱۳۹۴/توسط گندم

مدل مو برای موهای بلند در نهایت سادگی

جذابیت داشتن موهای بلند برای همین است که می‌توانیم به آن تنوع بدهیم و به مدلهای مختلف در بیاوریم. از بافتن گرفته تا دم اسبی که از قدیم تا به امروز به هیچ وجه از مد نمی‌افتد. اما خیلی‌ها از اینکه چطور موهای خود را درست کنند خسته می‌شوند. اصلا کار سختی نیست کمی تمرین لازم دارد فقط کافیست از روی این عکس‌های آموزشی کمی برای موهای خود وقت بگذارید. می‌بینید که به راحتی خودتان را از هر آرایشگری بی‌نیاز می‌کنید. این عکس‌ها انواع مدل مو برای موهای بلند است که در نهایت سادگی زیبا و دلنیشین هستند احتیاج به وسیله خاصی ندارید جز کمی حوصله.
بهمن ۸, ۱۳۹۴/توسط گندم

شیک پوش بودن را از این پدر بزرگ ۱۰۴ ساله یادبگیریم

فشن و مد با زمان ارتباط تنگانگ دارند.مد چیزی است که با زمان تغییر پیدا می‌کند اما این پدربزرگ ۱۰۴ ساله نشان داد که مد همیشه به زمان ربطی ندارد. این پیرمرد خوش لباس به نام گونترکرابنهوف اخیرا در برلین سوژه عکاسان شده آن هم به علت خوش لباسی و شیک پوشی. ..
شهریور ۳, ۱۳۹۴/توسط گندم

مدل موی کوتاه ایده آل برای هر صورتی چیست؟

موی کوتاه برای خانم‌ها جذاب و دلنشین است به شرطی که بدانند چطور مدل موی خود را بر اساس چهره و اندام انتخاب کنند. انتخاب مدل موی کوتاه هیچ وقت نباید با مد روز باشد چون هیچ صورت و هیچ اندامی شبیه دیگری نیست. موی کوتاه با مدل و استخوان‌بندی چهره، اندام، جنس مو و شخصیت فرد هماهنگ باشد وگرنه نه تنها باعث زیبایی نمی‌شود بلکه تاثیر عکس خواهد داشت. به هر حال مو بخش مهمی از ظاهر خانم‌ها است و باید کاملا هوشمندانه انتخاب شود. هیچ وقت با دیدن مدل موی دیگری هوس نکنید مدل کوتاهی موی خود را بر اساس چهره و شخصیت و ویژگی‌های خود انتخاب کنید. برای این کار احتیاج به یک راهنمایی کامل دارید که در این مطلب به شما می‌گوییم که چطور مدل موی خود را انتخاب کنید.
مرداد ۲۹, ۱۳۹۴/توسط گندم

زنان قد کوتاه چطور لباس بپوشند؟

چیزهایی درباره خودمان هست که نمی‌توانیم تغییر دهیم هرچند با تمام وجود آرزویش را داشته باشیم. قدکوتاه هم از آن ویژگی‌ها است که شاید نتوانیم تغییرش دهیم اما می‌توانیم به زیبایی بپذیریمش. با وجود اینکه در دنیای مد تمام لباس‌ها را برای قدهای بلند و اندام‌های کشیده طراحی می‌کنند اما می‌توانیم با ابتکار و سلیقه لباس‌هایی را برای بیابیم که هم از پوشیدن آن لذت ببریم و هم زیبایی اندام خود را درک کنیم. مهم نیست که قد کوتاه یا بلند باشد مهم این است که چطور بتوانیم برای هر قد و اندامی بهترین لباس را بپوشیم تا زیبا و جذاب به نظر بیاییم. همه می‌دانیم که هر اندامی جذابیت خودش را دارد اگر درست و سنجیده لباس بپوشیم و عیب‌های اندام خود با انتخاب اشتباه برجسته نکنیم. د ر این مطلب به چند نکته جالب برای زنان قد کوتاه که می‌خواهند بلندتر و جذابتر به نظر بیایند می‌گوییم که کاملا کاربردی و مفید است.
مرداد ۵, ۱۳۹۴/توسط گندم

چطور رژ لب را مانند یک آرایشگر حرفه‌ای استفاده کنیم؟

تا به حال متوجه شده‌اید که چرا رژ لب روی لبتان قشنگ نمی‌شیند. با اینکه از همان مارک رژ لبی استفاده می کنید که برای مثال دوستتان استفاده می‌کند اما رژ لب روی لب او بسیار زیباتر است. دلیلش کاملا مشخص است باید بدانید چطور رژ لب را استفاده کنید. صرف نظر از هماهنگی رنگ رژ با پایه رنگ پوستتان(برای اینکه بدانید چه رنگ رژ لب به پوست شما می‌آید این لینک را ببینید.)باید بدانید چطور از رژ لب به صورت حرفه‌ای استفاده کنید. متخصصین زیبایی و گریم کمپانی لوازم آرایشی مک M.A.C کری بلیر و جنی اسمیث در اینباره به خوبی توضیح می دهند و قوانین استفاده از رژ لب به صورت یک متخصص حرفه‌ای را می‌گویند:
تیر ۱۶, ۱۳۹۴/توسط گندم

جیوانچی با نقوش ایرانی درسال ۲۰۱۵

مارک و برند معروف جیوانچی Givenchy که یک برند معروف فرانسوی است و عطرها ومدل های لباسش همه ساله خیلی‌ها را شگفت‌زده می‌کند در سال ۲۰۱۵ طی یک کار متفاوت از طرح‌های ایرانی برای پارچه‌های خود استفاده کرد و مدل هایی متفاوت و بسیار زیبا با طرح‌ها ونقوش فرشها و پارچه‌های ایران قدیم وارد بازار مد و فشن جهان کرد. این طرحها از جانب متخصصین مد و فشن بسیار مورد توجه قرار گرفت. رنگ‌های قوی و طرحهای هندسی ایرانی برای خیلی از طراحان مد و لباس منبع الهام شد و از هنر ایرانی لباسهایی را خلق کردند و فرهنگ و هنر و نقوش ایران را از طریق برندهای لوکس و گرانقیمت دنیا به جهانیان معرفی کردند...
تیر ۱۶, ۱۳۹۴/توسط گندم

جواهرات متفاوت کارولینا هررا مدل ۲۰۱۵

اگر به دنبال مدل‌های متفاوت و فوق‌العاده زیبا در جواهرات هستید مارک کارولینا هررا برای ۲۰۱۵ مجموعه جدیدش را با الهام از گل یاس به نام جاسمین طراحی کرده است. مجموعه گل یاسش که به مادرش تقدیم کرده و می گوید که از مادرش الهام گرفته، از زیباترین کلکشن‌هایی است که تا به حال ارائه داده است. می‌توانید بقیه کارهای او را در وب سایتش به وضوح ببینید اما این طرح‌ها برای تابستان وبهار طرح‌هایی ظریف هستند که در عین لطافت زنانگی جذابیت خانم‌ها را بیش از پیش می‌کنند. از کلکشن جاسمین جواهرات کارولینا هررا CH لذت ببرید.
تیر ۱۵, ۱۳۹۴/توسط گندم

در زنجفیل