, ,

نایک، با کفش جدید کشبافش رقبای خودش را شکست داد.

 نایک در سال ۲۰۱۵ چه کفش های فوق العاده ای به بازار عرضه کرده است! کفش جدید کشبافش  در رقابت با برندهای دیگر بازار کفش ورزشی را از آن خود کرد.

این کفش ورزشی با کفش‌های دیگر یک فرق دارد و آن اینکه به صورت کاملا یک‌دست از الیاف طبیعی بافته شده است. این کفش کشباف تمام قسمت‌هایش یک دست است و مانند بقیه کفش‌ها که از چند قسمت به هم دوخته و یا چسبیده شده درست می‌شوند نیست.

کفش جدید کشباف نایک

این کفش کشباف بسیار سبک و ظریف است و مثل جوراب به پا می‌چسبد. با تکنولوژی مدرن بافته شده‌است و مانند کفش‌های دیگر احتمال پارگی و از هم جدا شدن ندارد چون از بالا تا پایین یک دست بافته شده‌است. سبکی آن و همچنین حالت چسبندگی آن به پا، و مهمتر آنکه خاصیت عرق‌گیری پارچه کشباف آن، این کفش را به بهترین کفش دو و ورزش تبدیل کرده‌است و بازار رقابت را در کفش‌های ورزشی  از رقبای آدیداس، فوت‌لاکر، آرمور، پوما و دیگران به طور چشمگیری از آن خود کرد.

کفش جدید کشباف نایک

خبر دیگر اینکه نایک فروشگاه‌های ویژه زنانه خود را افتتاح کرده‌است که تنها محصولات ورزشی ویژه خانم‌ها در آن عرضه می‌شود. با این کار هم قصد دارد محصولات خاص خود برای خانم های ورزشکار  را متنوع تر کند و هم زنان بیشتری را به سمت ورزش  تشویق کند.

فروشگاه زنانه نایک

لینک اصلی

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *