,

نقاشی روی دست، زیباترین نمونه های نقاشی دست و بدن

 

دست انسان یک اثر باشکوه و شگفت‌انگیز است. این دست‌ها علاوه بر آنکه زیبایی خلق می‌کنند خودشان هم می‌توانند وسیله و ابزاری برای خلق زیبایی باشند.

نقاشی‌های روی دست ترکیبی از خالق هنر و ابزار خلق هنر هر دو با هم است. استفاده از دست به عنوان بوم نقاشی و حالات مختلف دست زیبایی فوق‌العاده ای به نقاشی‌ها می‌بخشد و به تماشا کننده این امکان را می‌دهد که به آن از زاویه‌های مختلف نگاه کند و گاهی هم دست  و بدن آنچنان در نقاشی محو می‌شود که  تشخیص اینکه در آن اثر چه اتفاقی افتاده دشوار می شود.. نمونه‌های  زیر بهترین نقاشی‌های روی دست  و بدن هستند که دیدنشان به همه انرژی والهام می‌دهد. امیدوارم از آنها لذت ببرید.

لارا هاوکر

این هنرمند اخل نیوزیلند است .نقاشی های او ترکیبی از نقاشی بدن و دست است که باعث می شود بیننده برای کشف بیشتر آن دقت بیشتری روی اثر هنری داشته باشد.فسمت جالب کار او این است که او از ۱۴ سالگی این هنر را شروع کرده و بسیار در این کار موفق گشته است.شما میتوانید درمورد او در این آدرس اطلاعات بیشتری به دست بیاورید.

نقاشی دست و بدن

نقاشی روی بدن

نقاشی روی بدن

گایدو دانیل

او از سال ۲۰۰۰ شروع به خلق تصویر حیوانات روی دست کرد که به اصطلاح handimal مشهور است. اگر این اصطلاح handimal را در اینترنت سرچ کنید حتما به وب سایت گایدو دانیل می‌رسید.

هندیمال

عقاب با دست

گوزن

نقاشی  روی دست

ماریو ماریوتو

شاید این هنرمند دوره‌اش را طی کرده‌باشد و دیگر بر سر زبان‌ها نباشد اما تاثیر تقاشی روی دست او در تاریخ هنر مدرن باقی است. کتاب او hanimani مجموعه‌ای از نقاشی حیوانات وحشی و گیاهان و کمی وسایل خانگی  روی دست است.

مقاشی دست

نقاشی دست

نفاشی روی دست

آنه رالی

آنه رالی مدتی در بی بی سی به عنوان هنرمند و طراح دکور فعالیت می‌کرد. کار اصلی او طراحی صحنه های فیلمبرداری و احرا بود.  اما اکنون او نقاشی بدن می‌کند و کارهایش بسیار خلاقانه و متفاوت است. شما می‌توانید کارهایش را در وب سایت خودش کامل ببینید.

نقاشی روی دست

نقاشی روی دست

نقاشی روی دست

نقاشی روی دست

کولوسوا

موسیقی‌دان، شاعر و هنرمند است. این زن هنرمند نقاشی‌هایش را در کف دستش می‌کشد. او قصه‌های عامیانه و افسانه‌‌های معروف را در کف دستش به طرز زیبایی نقاشی می‌کند. هر کدام از این نقاشی‌ها ۱ تا ۳ ساعت وقتش را می‌گیرد و وقتی نقاشی روی دستش تمام شد و از ان عکس گرفت دستش را می‌شوید. تمام نقاشی‌های او در این لینک است.

نقاشی کف دست

نقاشی کف دست

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *