,

نوشیدنی سیب و دارچین برای لاغری، با هر جرعه وزن کم کنید

نوشیدنی سیب و دارچین برای لاغری از آن دسته موضوعات است که تا امتحان نکنیم باورش نمی کنیم

اگر می‌خواهید لاغر شوید اسطوره نخوردن و ورزش سنگین کردن رو فراموش کنید. هیچ وقت با غذا نخوردن به آرزوی اندام مناسب نمی‌رسید. باید بدانید چه بخورید و چرا باید آن غذا رو بخورید.

ما در این مطلب نمی‌خواهیم به شما برنامه رژیم غذایی خاصی بدهیم . در طی سلسله مطالب لاغری و رژیم درمانی یک سری نوشیدنی ها به شما معرفی می‌کنیم که جزء آن دسته از غذاها هستند که باید بخورید تا لاغر شوید.  نوشیدنی سیب و دارچین هم برای لاغر شدن شما بسیار مفید است . راستش را بخواهید خیلی ها حتی می‌گویند با هر جرعه از این نوشیدنی سیب و دارچین لاغری را حس می‌کنید. خوب از آنجا هر دو ماده غذایی مفید و بی ضرر هستند چرا که نه بیایید امتحان کنیم.

علاوه بر لاغری این نوشیدنی خوشمزه، هضم ضعیف غذا، و تریگلیسیرید بالا را از بین می‌برد. ترکیب سیب و دارچین متابولیسم بدن را به طور خیلی محسوسی منظم می‌کند که نتیجه اش صد البته کاهش وزن است.

اصلا کار سختی نیست تمام آنچه که احتیاج دارید از قرار زیر است.

نوشیدنی لاغری با سیب و دارچین

یک سیب، یک چوب دارچین نسبتا بزرگ یا یک قاشق چایخوری پر پودر دارچین، یک و نیم لیتر آب جوشیده خنک شده.

سیب‌ها را خرد کنید و و چوب دارچین یا معادلش پودر دارچین را با آن مخلوط کنید و رویش را با یک و نیم لیتر آب جوش خنک شده بپوشانید. اجازه بدهید دو تا سه ساعت در همین حالت بمانند. می توانید شب تا صبح هم بگذارید در یخچال بمانند. این میزان آب سیب و دارچین را در طول روز به مرور بخورید. فقط باید این یک و نیم لیتر نوشیدنی سیب و دارچین را در یک روز بخورید و برای روز بعد دوباره درست کنید.

لینک اصلی

4 پاسخ
  • گندم
   گندم says:

   دوست عزیز، هرچیزی که متابولیسم رو بالاببره برای چربی های دور شکم مفیده به ویژه دارچین. دارچین رو همیشه تو چای و آب بریز البته اگر حساسیت نداری اما برای چربی شکم اگر کیست رحمی ندارید تخم کتان بسیار بسیار مفیده حتما امتحان کنید من این روش رو امتحان کردم تو این لینک بخون http://goo.gl/CF1QD2عالی بود البته در اینکه بدنها با هم فرق می کنن شکی نیست ولی تخم کتان به آب کردن چربی شکم مشهوره.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *