,

نیمه گمشده شما چه فرقی با شریک زندگیتان دارد؟

برای بیشتر انسان‌ها یافتن یک عشق جاودانی که باقی عمرشان را درکنار او بهترین و عاشقانه ‌ترین زندگی را داشته باشند بسیار سخت و یا گاهی نشدنی است. اینکه انسان‌ها نمی‌خواهند تا آخر عمر تنها یک شریک جنسی داشته باشند نه عشق هم کاملا محرز و آشکار است. اما خوب پیدا کردن عشق ماندگار و نیمه گمشده کار بسیار سختی است اگر می‌خواهید تفاوت بودن کنار تنها عشق و نیمه گمشده زندگی را با شریک جنسی بدانید باید این ۶ تفاوت را با تمام وجود درک کرده باشید.

شریک جنسی سعی می‌کند احساسات تو را بفهمد اما عشق تو احساسات تو را با تمام وجود در خود دارد.

شریک جنسی می‌تواند در درک احساسات آدم فوق‌العاده ای باشد بنشیند و ساعتها برای شنیدن حرفها وقت بگذارد تا بفهمد که شریکش چه مشکلی دارد. اما عشق جاودانی اصلا احتیاجی به این ندارد که سوالی بپرسد اومی‌داند و با تمام وجود بدون اینکه شما حرفی بزنید احساسات شما را می‌فهمد. نه تنها او احساسات درونی را بدون حتی یک کلمه می‌فهمد بلکه خودش هم آنها را حس می‌کند. وقتی شما ناراحتید او هم ناراحت است وقتی پر از شور و هیجانید او هم پر از شور و هیجان است عاشق‌ها با یک طناب نامرئی احساساتشان به هم وصل است.  درحالیکه شریک‌ جنسی سعی می‌کند با گفتگو احساسات شما را بفهمد و گاهی حتی درک کند.

شریک جنسی می خواهد افکار شما را بداند اما عشق شما افکار شما را می‌خواند.

شریک جنسی دوست دارد افکار و ایده های شما درباره چیزهای مختلف را بداند نظر شما راجع به فیلم و موسیقی یا هر چیز دیگری که با هم تجربه می‌کنید اما نیمه گمشده هیچ احتیاجی به پرسیدن ندارد چون او خودش پیشاپیش می‌داند. بدون آنکه کلمه‌ای به زبان بیاورید که از فلان فیلم متنفرید او می‌داند و می‌فهمد که شما از آن فیلم خوشتان نمی‌آید.

شریک جنسی نمی‌خواهد بدون شما زندگی کند اما نیمه گمشده شما زندگی بدون شما را غیر ممکن می‌داند.

شریک جنسی می‌گوید که نمی‌خواهد بدون شما زندگی کند و این تمام چیزی است که در زندگی می‌خواهد اما نیمه گمشده شما اصلا نمی‌تواند به زندگی بدون شما فکر کند و این کار برایش غیر ممکن است.

شریک جنسی در خوابها و رویاهایش شما را دارد اما نیمه گمشده شما رویایی جز شما ندارد.

شریک جنسی شما را در آینده خود می‌بیند و در امیدها و آرزوهایش شما هم حضور دارید، اما نیمه گمشده شما برنامه ای برای زندگی اش می‌چیند که شما آن را می چینید. بیشتر از آنکه زندگی خودش مهم باشد برنامه زندگی شما برایش مهم است. عشق  و نیمه گمشده شما معتقد است که هر آنچه که برای یکی از شما خوب و عالی است می‌تواند برای دیگری هم خوب باشد و احتیاجی به بحث در این باره نیست.

شریک جنسی بخشی از زندگی و وجودش متعلق به خودش است و ممکن است از شما پنهان کند اما نیمه گمشده همه وجود و زندگیش برای شماست.

شریک جنسی ممکن است یک بخشی از زندگیش را از شما مخفی نگه دارد و یا حتی تلاش کند تا با آن بخش از زندگی که شما ممکن است دوست نداشته باشید شما را آزرده نکند. شریک جنسی ممکن است رازی در زندگی داشته باشد که شما نمی‌دانید. اما نیمه گمشده شما هیچ بخشی از زندگیش نیست که شما نمی‌دانید. تمام ترس‌ها ، امید‌ها ناراحتی‌ها ، رازها و تجربیاتی که دارد شما می‌دانید. هیچ چیزی در بین دو نیمه گمشده و عاشق جاودانه پنهان نیست. نیمه گمشده با وجود تمام مشکلات و ایرادات شما باز هم عاشق شماست و برایش هیچ کدام از رازهای زندگیتان اهمیتی ندارد.

شریک جنسی شما را تشویق می‌کند که به دنبال آرزوهایتان بروید، نیمه گمشده به شما اجازه نمی‌دهد که ثانیه‌ای عقب بیندازید.

اگر شریک جنسی شما را تشویق می‌کند که رویاهایتان جامه عمل بپوشانید، نیمه گمشده شما به هیچ وجه نمی‌گذارد که کاری غیر از آن انجام دهید. برای نیمه گمشده اهمیتی ندارد که شما چه آرزویی دارید همین که آرزوی شماست کافیست که او هرکاری برای شما بکند اما شریک جنسی ممکن است شما را برای تجدید نظر یا تغییر رویه زندگی تشویق کند.

داشتن یک همراه خوب در زندگی بسیار ایده‌آل است اما اگر بتوانید یک نیمه گمشده بیابید آن وقت طعم واقعی زندگی را درک می‌کنید. زندگی همان است که ثانیه به ثانیه اش با حضور یک عشق ماندگار دلپذیر می‌شود حتی سختی‌ها وغصه های روزمره اش در کنار نیمه گمشده لحظه ای ماندگار است که باید قدرش را بدانید. شما کسی را دارید که شما را می‌فهمد، حس می‌کند می‌پرستد این رابطه ای است که در قالب کلمات نمی‌گنجد جز اینکه بگویی بزرگترین معجزه زندگی است.

 

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *