,

واقعیت های علمی درباره خیانت

واقعیت های علمی درباره خیانت بر اساس تخقیقات عملی و منابع موثق انجام شده است.

مطالعات علمی بسیار زیادی درباره خیانت و اینکه چرا اتفاق می افتد؟ چه زمانی اتفاق می‌افتد؟ در بین چه جنسیتی بیشتر است و … انجام شده . یک مقاله علمی جدید که در مجله جدیدترین فرضیه ها در روانشناسی چاپ شده حرفهای جالبی درمورد خیانت می‌زند. در این مقاله نگاهی انداخته شده به یافته های جالب علمی که در طول این سالها در مورد خیانت به دست آمده است. در زیر به طور خلاصه به یافته های علمی درباره خیانت می پردازیم هر چند می توانید اصل مقاله را خودتان بخوانید.

  • در هر سال به طور میانگین دو تا جهار درصد از زوج ها به یکدیگر خیانت می‌کنند.
  • بر اساس آمار محققین تخمین زده اند که خیانت در ۲۰ تا ۲۵ درصد ازدواج ها صورت می‌گیرد.
  • خیانت –درست مثل فعالیت های جنسی که به فصل مربوط است در زنجفیل در مورد این موضوع می توانید بخوانید. در بعضی فصول بیشتر می‌شود. جالب است بدانید که خیانت در فصل تابستان بیشتر می شود دلیلش هم کاملا منطقی است. چون انسان ها در این فصل بیشتر به مسافرت می روند و معمولا دور از خانواده هستند و این فاصله ممکن است شرایطی را برای خیانت ایجاد کند.
  • خیانت به طور قابل توجهی بین سالهای ۱۹۹۱ تا ۲۰۰۶ افزایش یافت به ویژه بین آقایان در محدوده سنی ۶۵ سال. چرا؟ دانشمندان معتقدند این اتفاق به احتمال زیاد به علت معروفی و به بازار آمدن ویاگرا و داروهای جنسی است که در این مدت زمان به شدت طرفدار پیدا کرد.
  • در حالیکه پیشتر ها بر این باور بودیم که خیانت در بین مردان شایع است. اما اخیرا در بین بزرگسالان زیر ۴۵ سال نتایجی که دیده میشود حاکی از آن است که خیانت در بین دو جنس به طور مساوی است و دیگر تنها مردها نیستند که خیانت می کنند .
  • خیانت در بین زوج هایی که یکی در خانه است و دیگری کار می کند بسیار شایعتر است تا آن دسته از زوج ها که هر دو بیرون کار می کنند.
  • کودکان زوج هایی که خیانت می کنند دوبرابر آنها که خیانت نمی کنند در بزرگسالی به شریک زندگی خود خیانت می‌کنند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *