,

ویاگرای خانگی با ساده ترین میوه فصل بسازید

همه می‌دانند که برای افزایش میل جنسی مردان معروفترین دارو مورد استفاده ویاگرا است. اما تعداد کمی می‌دانند که می‌توانند با مواد طبیعی و تنها دو میوه شربت ویاگرا بسازند که دقیقا به همان اندازه تاثیر گذار است. این ویاگرای خانگی متشکل از موادی است که برای افزایش قدرت جنسی مردان بسیار مفید و موثر است. مواد لازم برای این ویاگرای طبیعی تنها دو میوه محبوب است.

ویاگرای خانگی

هندوانه

آب لیمو تازه

هندوانه سرشار از مواد مغذی لازم برای بدن است از جمله سیترولین و لیکوپین ومواد دیگری که عملکرد آقایان را در رابطه زناشویی به شدت تقویت می کند. هنگام درست کردن ویاگرای طبیعی از مواد دیگری مثل نمک و شکر به هیچ وجه استفاده نکنید زیرا خواص مواد مغذی را هم از بین می‌برد و دیگر تاثیر خودش را ندارد.

طرز تهیه ویاگرای خانگی با هندوانه و لیمو

هندوانه را خرد کنید و در مخلوط کن بریزید تا حدود یک لیتر آب هندوانه داشته باشید. حتما سفیدی داخل پوست هندوانه را هم همراه آنها داخل مخلوط کن یا آبمیوه گیری بریزید زیرا سفیده پوست هندوانه سرشار از سیترولین است. لیمو ترش را در یک ماهیتابه ریخته و بگذارید تنها چند ثانیه بجوشد بعد آب هندوانه را ماهیتابه بریزید و خوب با لیمو مخلوط کنید و بگذارید کامل بجوشد تا ترکیب به نصف برسد.  بعد بگذارید ترکیب سرد شود و در یخچال نگه دارید. روزانه ۲ قاشق غذاخوری قبل از صبحانه با معده خالی و دو قاشق غذاخوری عصرها بخورید.مصرف مداوم این ترکیب بعد از مدتی در رفتارهای جنسی به شدت تاثیر می گذارد و این ترکیب برای هم زنان و هم مردان و افزایش میل جنسی آنها بسیار مفید است و در هر سنی می‌توانند به راحتی و بدون محدودیت از آن مصرف کنند. این ویاگرای طبیعی هیچ عوارضی ندارد و همه می‌توانند با آسودگی از آن استفاده کنند حتی خانم هایی که فکر می‌کنند باید هیجانات جنسی بیشتری داشته باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *