,

ویژگیهای زنی که نباید از دست داد،مردها بخوانند!

وقتی زنی وارد زندگیتان می‌شود و شما مطمئن نیستید که او همان است که می‌خواستید سعی کنید این ۱۱ سوال را درباره او از خود بپرسید و اگر به پاسخ‌های منطقی درباره آنها رسیدید به هر وسیله‌ای که شده است آقایون نگذارید این زن از زندگی شما برود. به ترتیب ویژگیهای زنی که نباید از دست داد را بخوانید و در رابطه خود بیابیدش

 • او از شما حمایت می کند و همیشه پشتتان است.

اگر این زن شما را در هر حرکت و ایده ای حمایت می‌کند.البته نه به این مفهوم که هیچ مخالفتی با شما نداشته باشد اما نشان می‌دهد که پشتتان است و در کنارتان می‌ماند و در هر شرایط درستی از شما حمایت می‌کند.

 • او زیباست

وقتی روح و قلب او زیباترین چیزی باشد که شما در زندگی‌تان دیده اید. نوعی از زیبایی که شما تنها شاهد آن هستید و تنها کسی هستید که این زیبایی را در جهان می‌بینید.

 • او مهربان و با انگیزه است.

اگر زنی مهربانی نداشته باشد دیگر چرا باید جایی در قلب شما داشته باشد؟ او بدون تردید عشق و زندگی با شما را در هر لحظه به شما نشان می‌دهد و این کار را از ته قلبش و با تمام وجودش نشان می‌دهد.

 • او پر از انرژی است.

زنی که نباید بگذاری برود

گاهی وقت‌ها زندگی خیلی یکنواخت و خسته کننده می‌شود و وقتی با زنی هستید که پر از انرژی و شادی است پر از هیجان و به دنبال تجربه های جالب و هیجان انگیز، دیگر زندگی جرات اینکه خستگی‌هایش را نشان دهد ندارد.

 • او با اعماق وجودش عاشق شماست.

بدون شک این مهمترین فاکتور یک رابطه است.مردها باید بدانند وقتی زنی عاشق کسی باشد این جزء وجود آنهاست زن‌ها یا واقعا عاشق نمی‌شوند یا با تمام وجودشان عاشق می‌شوند و مرد زندگیشان را با همه کم و کاستی‌هایش می‌پذیرند. اگر مطمئن باشید که زن زندگی شما با تمام وجود عاشق شماست  باید بدانید که ارزشمندترین گنج دنیا را دارید.

 • او می‌داند چطور با شرایط زندگی بسازد.

هر کسی می‌تواند سرسخت باشد. گاهی از زندگی راضی هستیم و خیلی دلمان تغییرات را نمی‌خواهد . اما گاهی هم زندگی سختی هایش را دارد که برخی توان تحملش را ندارند. مطمئن باشید یافتن زنی که در شرایط سخت تحملش بالا باشد پیروزی در نیمی از سختی‌های زندگی است. آقایون، یک رابطه فوق‌العاده بر اساس سازش شکل می‌گیرد چون هیچ کس کامل نیست  وقتی زن و مرد ایرادات یکدیگر را آگاهانه بپذیرند و با سختی‌ها کنار بیایند از قشنگترین رابطه‌ها را شکل خواهند داد.

 • او باعث شود فکر کنید دقیقا همانجایی از زندگی هستید که باید باشید.

اگر حتی شده برای اولین بار احساس کنید که کسی را دوست دارید و کنار کسی هستید که باعث شده جایگاه ویژه خود را در جهان داشته باشید . دقیقا در جایی هستید که باید باشید و احتیاجی به هیچ چیز و هیچ کس ندارید.وقتی روح و انگیزه خود را در صورت او ببینید باید بدانید که خانه امن خود را یافته اید.

 • او با نهایت آرامش اشتباهات شما را به شما می‌گوید.

زنی که نباید بگذاری برود

هر مردی احتیاج به زنی دارد که زما‌نهایی که کارهای احمقانه می‌کند به آرامی به او بگوید. وقتی زنی را بیابید که زمان‌هایی که اشتباه می‌کنید به شما یادآوری کند که اشتباه کرده‌اید روز به روز زندگی خود را بهتر خواهید کزد.

 • او یک شخصیت محکم وقوی دارد.

یک زن با شخصیت محکم و پایدار دقیقا همان است که هر مردی در زندگی احتیاج دارد. زنی که با شخصیت محکم خود در عین حال زنانگی‌اش را به خوبی نشان می‌دهد دو ویژگی ناب که اگر زنی داشته باشد و به خوبی با هم ترکیبش کند هر مردی را مسحور خود می‌کند.

 • او با احساس است.

او پر از حس و دوست داشتن است و هر زمان که به شما می‌اندیشد به بهترین وجه آن را به شما نشان می‌دهد. او عاشق این است که با کارهای دوست داشتنی اش شما را سورپرایز و شکه کند.

 • او همه چیز و همه کس شما می‌شود.

وقتی احساس کنید که زندگی بدون او حتی یک لحظه ارزش زندگی کردن ندارد نگذ ارید برود.  هر رابطه‌ای مشکلات و سختی‌های خودش را دارد. با زندگی پر از  دردسر و بدبختی‌ در آخر روز تنها با آغوش و بوسه‌های یک زن که پر از احساس و عشق و انگیزه و انرژی و نشاط است می‌توان به راحتی جنگید و پیروز شد.

اینها ویژگیهای زنی که نباید از دست داد بودند این ویژگی‌ها را اگر در زن زندگی خود یافته اید به هیچ وجه کاری نکنید که او از زندگی‌شما برود. قدر لحظه به لحظه با او بودن را بدانید که شما خوشبخترین مرد دنیا هستید.

لینک اصلی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *